Izmir Asliye Hukuk Mahkemesi Nerede?

 • İzmir Adliyesi Asliye Hukuk Mahkemesi Tel: 0232 411 20 00 Adres: Ozan Albay Cad.

Izmir Asliye Hukuk Mahkemesi nereye taşındı?

Mesajda şu ifadeler kullanıldı;: İzmir Adliyesi Ek Bina B Blokta yer alan Aile Mahkemeleri ve A blokta yer alan Asliye Hukuk Mahkemeleri ve sair birimlerinin Bölge Adliye Mahkemesi binasına taşınma işlemi 01.11.2020 Pazar günü (bugün) itibariyle başlayacaktır.

Izmir adliyesinde hangi mahkemeler var?

İZMİR ADLİYESİ

 • Ağır Ceza Mahkemeleri.
 • Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi.
 • Asliye Ceza Mahkemeleri.
 • Çocuk Mahkemeleri.
 • İcra Ceza Mahkemeleri.
 • İcra Hukuk Mahkemeleri.
 • İcra Daireleri.
 • İnfaz Hakimlikleri.

7 asliye hukuk mahkemesi nerede?

M1A, Bakirköy bölgesinde bulunan Bakırköy Adalet Sarayı 7. Asliye Hukuk Mahkemesi konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Izmir Asliye hukuklar hangi binada?

0232-398-26-00 numaralı telefon arandıktan sonra aşağıda yazılı dahili numaraların tuşlanması gerekmektedir. İzmir Asliye Hukuk Mahkemeleri, İzmir Adliyesi Salhane Ek Binasında bulunmaktadır.

Asliye hukuk mahkemesi hangi davalara bakar?

Asliye hukuk mahkemesi, kanun başka bir mahkemeyi özellikle görevlendirmediği müddetçe dava konusunun değer ve miktarına bakılmaksızın aşağıdaki iki kategori içinde yer alan her türlü davaya bakmakla görevlidir (HMK m.2): Malvarlığı haklarına ilişkin davalar, Şahıs varlığına ilişkin davalar.

Izmir adliyesi hangi Izban?

Eğer Havaş servisini tercih ediyorsanız, Karşıyaka İskele durağında inerek, taşıt trafiğine kapalı olan Karşıyaka Çarşısından geçerek yaklaşık 7-8 dk. İçerisinde çarşının sonunda sağ tarafta yer alan Adliyeye ulaşabilirsiniz. Ya da İZBAN hattını tercih edecekseniz, Karşıyaka İstasyonunda ineceksiniz.

You might be interested:  Izmir Dikili Kalem Adası Nasıl Gidilir?

Oktay Tabur nereli?

10.10.1971 tarihinde Elazığ’da doğdu.

Izmir bayraklı adliyesi ne zaman açıldı?

Sözleşme gereği 30.10.1995 gününde bitirilmesi düşünülen yapının temeli, 04.07.1992 tarihinde dönemin Başbakanı Süleyman Demirel tarafından atılmıştır.

Büyükçekmece Asliye Hukuk Mahkemesi hangi binada?

Büyükçekmece Adliyesi B Blok içinde 11-16 Asliye Ceza Mahkemeleri, Asliye Hukuk, Sulh Hukuk ve Aile Mahkemeleri bulunmaktadır.

Bakırköy Adliyesinde hangi mahkemeler var?

BAKIRKÖY ADLİYESİ Bakırköy Adliyesi Bahçelievler Ek Binaya taşınan mahkemeler: İş Mahkemeleri, Aile Mahkemeleri, Sulh Hukuk Mahkemeleri, Asliye Hukuk Mahkemeleri, Tüketici Mahkemeleri ve Fikri ve Sınai Haklar Mahkemeleridir. Bakırköy Adliyesi Bahçelievler Ek Bina adres bilgileri için tıklayınız.

Çağlayan Adliyesi hangi mahkeme nerede?

İstanbul Adalet Sarayı Mahkemeleri

 • İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı
 • • Ceza Mahkemeleri.
 • – 39 Ağır Ceza Mahkemesi, 60 Asliye Ceza Mahkemesi, 12 Sulh Ceza Hakimliği, 2 Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi, 4 Çocuk Mahkemesi, 2 Fikri ve Sınai Haklar Ceza Mahkemesi, 29 İcra Ceza Mahkemesi.

Izmir tüketici mahkemeleri hangi binada?

0232-477-50-00 arandıktan sonra aşağıda yazılı dahili numaraların tuşlanması gerekmektedir. Bu mahkeme, Çınarlı ek yerleşkesinde bulunmaktadır.

Izmir aile mahkemeleri hangi binada?

0232-398-26-00 numaralı telefon arandıktan sonra aşağıda yazılı dahili numaraların tuşlanması gerekmektedir. İzmir Aile Mahkemeleri, İzmir Adliyesi Salhane Ek Binasında bulunmaktadır.

Izmir bayraklı adliyesi nereye bağlı?

İzmir Adliyesi 38.449234 enlem ve 27.176126 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Adalet Mh. ve Bayraklı ilçesine bağlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *