Izmir Bit Pazarı Ne Zaman Açılacak?(En iyi çözüm)

  • İzmir Bit Pazarı henüz açılmadı ve ilerleyen aylarda açılacak. İzmir Bit Pazarı esnafı, kendilerine Temmuz ayının ilk haftalarında bit pazarlarının açılma sözünün verildiğini dile getiriyor. Buna göre İzmir Bit Pazarı Temmuz ayının ilk haftasında açılacak.

Izmir bit pazarı ne zaman?

Bornova Antika ve Bitpazarı Salı Günü sabah 09.00 itibariyle, Kahramanlar Bitpazarı ve Tepecik Bitpazarları Pazar günü 09.00 itibariyle açıktırlar. Çankaya Bitpazarı hergün akşam 21.30 den sonra açıktır

Tepecik bit pazarı ne zaman açık?

Sabah 08.00 itibariyle. Sayfada konum mevcut..

Aydın bit pazarı nerede?

Efeler ilçesi Yedieylül Mahallesi Fatih Kapalı Pazar Yeri’nde Cumartesi onlarca tezgahın yer aldığı ve vatandaşların ilgi odağı haline gelen Bit Pazarı ‘eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı’ sözünün aksine her hafta yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Bit pazarı saat kaça kadar açık?

Evet, çarşılarımız haftanın 7 günü, yılın 365 günü açıktır. Çalışma saatleri nedir? Açılış saati 10:00 – kapanış saati 21:00’dir. *AVM içinde hizmet veren çarşılarımız 22:00’de kapanmaktadır.

Kuşadası bit pazarı hangi gün?

Belediye hizmet binasının arkasında yer alan pazarda; gaz lambası, kömürlü ütü, gramofon, taş plak ve kaset gibi eski eşyaların yanı sıra ikinci el kıyafet ve ayakkabılar da satılıyor. Kuşadası ‘nda her hafta pazar günü kurulan bitpazarı, İzmir, Manisa, Denizli ve Uşak’tan gelen eski eşya tutkunlarının ilgi odağı oldu.

Bostanlı pazarı ne zaman kuruluyor?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor.

You might be interested:  Izmir Çiğli Nereye Bağlı?(Soru)

Pazar Yerleri saat kaçta kapanıyor?

KADEMELİ NORMALLEŞME GENELGESİ YAYINLANDI – Pazar yerleri hafta içi 07.00-19.00 arasında açık olacak, hafta sonları ise pazar yeri kurulmayacak.

Istanbul Tuzla bit pazarı hangi gün kuruluyor?

TUZLA BİT PAZARI HER CUMARTESİ VE PAZAR HİZMET VERMEKTEYİZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *