Izmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesine Nasıl Gidilir?(Soru)

Izmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Türkan Özilhan Bornova Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 317.

Izmir trafik hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Trafik Hastanesi ISIKLAR yakınından geçiyor: 317, 67.

Türkan Özilhan Devlet Hastanesi hangi bölümler var?

İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs

Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Ek Binası nasıl gidilir?

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde Evka-3 semtinde bulunmaktadır. Konak’tan İzmir Metro’ya binerek Evka-3 durağında ininiz. Buradan 67, 111, 317 765 numaralı otobüslerden birine bnerek Trafik Hastanesi durağında indiğinizde Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Metro ile Ege Üniversitesine nasıl gidilir?

Adnan Menderes durağından Çiğli – Aliağa arasında hizmet veren İZBAN (İzmir Banliyösü) hattına binmelisiniz. Trenden Hilal durağında inmeli ve Fahrettin Altay – Evka-3 metrosuna aktarma yapmalısınız. Metrodan Ege Üniversitesi Metro durağında inmeli ve kampüse ulaşmak için yaklaşık 4 dakika yürümelisiniz.

314 Eshot nereden geçiyor?

HATTIN GEÇTİĞİ DURAKLAR (26)

  • Evka 3 – 31502.
  • Sevgi – 31500.
  • Umut – 31498.
  • Birlik – 31495.
  • Doruk – 31494.
  • Yunus Emre Anadolu Lisesi – 31492.
  • Kardelen – 31490.
  • Cem Bakioğlu Lisesi – 31488.
You might be interested:  Galatasaray Belek Kampı Hangi Otelde?(En iyi çözüm)

Bornova Semt Polikliniği hangi bölümler var?

Bornova Acil Yardım Ve Travmatoloji Hastanesi Bornova Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ne zaman açıldı?

Hastane 1996 yılında Bornova Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi olarak hizmete açılmıştır.2001 yılında talebi karşılayabilmek adına poliklinik ek binası yapılmıştır. 16 aralık 2009 tarihinde genel hastaneye dönüştürülerek Bornova Türkan Özilhan Devlet hastanesi adını almıştır.

Bornova Devlet Hastanesi kaç yataklı?

Hem hasta hem de refakatçi için konforlu hale getirilen Bornova Devlet Hastanesi, toplamda 6 bloktan oluşan 210 yatak kapasitesi, üç yapraklı yonca görünümlü modern binası ile dijital hastane olarak planlandı. 30 Mart 2018 tarihinde hizmete giren yataklı servislerde toplam 269 hastaya hizmet verildi.

Türkan Özilhan Kimdir?

Türkan Özilhan Tacir, yüksek öğrenimini Oglethorpe Üniversitesi’nde İş İdaresi alanında, master programını ABD Seton Hall Üniversitesi’nde Sağlık Yönetimi alanında yaptı. 1996-2000 yılları arasında Anadolu Endüstri Holding’de çeşitli görevler üstlendikten sonra, 2004 yılında Anadolu Sağlık Merkezi ekibine katıldı.

Semt Polikliniği ne anlama gelir?

Semt poliklinikleri Yataklı Tedavi Kurumlarına bağlı ayaktan muayene, tetkik ve tedavi birimleri olup, hastanede yapılan poliklinik hizmetlerinin aynısıdır. Olarak değerlendirilir. bağlı olarak Hastanenin teklifi ve Sağlık Müdürlüğü’nün onayı ile açılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *