Izmir Bostanlı Sosyete Pazarı Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

 • İZMİR’in Karşıyaka ilçesinde yıllardır kurulan ve kıyafet bölümü büyük ilgi gören Bostanlı pazarı, kadınların, alışveriş için tercih ettiği yerler arasında başı çekiyor. Karşıyaka’da, ‘sosyete pazarı’ olarak da adlandırılan Bostanlı pazarı, her hafta çarşamba günleri kuruluyor.

Izmir Karşıyaka Bostanlı pazarı hangi gün?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor. Kozmetikten, takıya, kıyafetten, ev gereçlerine marka ürünler uygun fiyata her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Bostanlı pazarı hangi gün kuruluyor?

her carsamba bostanlı ‘da mesken tutan bir pazar, carsamba pazar ı. görüp görebileceğiniz en güzel pantolonları ve tişörtleri sudan ucuza alabileceğiniz bir pazardır kendileri. kurulması çarşamba günü gibi hafta içi bir zamana denk gelse de, tıklım tıkış olur.

Izmir Bostanlı pazarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bostanlı Pazarı (BOSPA) yakınından geçiyor: 229, 428, 429, 777, 820, 921.

Bostanlı Pazarı hangi durak?

Vilayet Evi durak, İzmir içindeki Bostanlı Pazarı konumuna en yakındır.

Bostanlı ikinci el pazarı hangi günler açık?

Karşıyaka Belediyesi, kent genelinde dayanışma ruhunu güçlendirmek ve aile bütçelerine katkı sağlamak amacıyla “2. El Pazarı ” projesini hayata geçiriyor. Her ayın ikinci ve dördüncü pazar günü gerçekleşecek alışveriş buluşmalarına, Bostanlı Pazar Yeri ev sahipliği yapacak.

You might be interested:  Ege'nin Hamsisi Nerede Çekiliyor Izmir?(Mükemmel cevap)

Şirinyer Semt pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Izmir hatay giyim pazarı hangi gün?

Her perşembe günü kurulan Hatay Pazarı ‘nın yeni yerinde salı ve perşembe günleri hizmet vereceği bildirilirken yeni alanda vatandaşların daha rahat alışveriş imkanı bulacağının altı çizildi.

Karşıyaka’ya vapurla nasıl gidilir?

Karşıyaka’ya vapur ile şehirlerarası ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. İzmir ‘in diğer ilçelerinden Karşıyaka ‘ya gitmek için İzdeniz’i kullanabilirsiniz. Karşıyaka ‘ya; Alsancak, Bostanlı, Foça, Göztepe, Güzelbahçe, Karantina, Konak, Mordoğan, Pasaport, Urla ve Üçkuyular’dan vapur ile ulaşım seçeneği mevcuttur.

Koçtaş Mavişehire nasıl gidilir?

Çigli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Koçtaş ( Koçtaş İzmir – Mavişehir ) adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 227, 428, 443, 445, 446, 547, 777, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ
 2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.

Bospa ya nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bospa Sosyete Pazari adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 253, 921.
 2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
 3. Tramvay: KONAK.
 4. Vapur: ALSANCAK – BOSTANLI, ALSANCAK – KARŞIYAKA.

Konak Bostanlı nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konak – Bostanlı Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 10, 157, 202, 253, 285.
 2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
 3. Metro: İZMIR METROSU.
 4. Vapur: BOSTANLI – KONAK, KARŞIYAKA – KONAK.

Bospa ne zaman?

Bospa, İzmir’in Karşıyaka ilçesinin Bostanlı Mahallesi’nde her çarşamba kurulan bir gıda ve tekstil pazarıdır. Bostanlı Sosyete Pazarı olarak da anılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *