Izmir Bostanlı Sosyete Pazarına Nasıl Gidilir?

  • Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bostanlı Pazarı (BOSPA) adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Bostanlı Pazarı (BOSPA) – yakınından geçiyor Otobüs: 290, 443, 777, 827, 921

Izmir Bostanlı pazarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bostanlı Pazarı (BOSPA) yakınından geçiyor: 229, 428, 429, 777, 820, 921.

Bostanlı Pazarı hangi tramvay durağı?

İzmir bölgesinde bulunan Bostanlı Pazarı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Vilayet Evi durak, İzmir içindeki Bostanlı Pazarı konumuna en yakındır.

Bospa ya nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bospa Sosyete Pazari adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 921.
  2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
  3. Tramvay: KONAK.
  4. Vapur: ALSANCAK – BOSTANLI, ALSANCAK – KARŞIYAKA.

Izmir Bostanlı Pazarı hangi semtte?

Bostanlı Çarşamba pazarı İzmir ‘in Karşıyaka ilçesine bağlı Bostanlı semtinde her çarşamba kurulmaktadır.

Izmir Karşıyaka Bostanlı pazarı hangi gün?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor. Kozmetikten, takıya, kıyafetten, ev gereçlerine marka ürünler uygun fiyata her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda vatandaşların hizmetine sunuluyor.

You might be interested:  Izmir Kemeraltı Hangi Mahallede?(EN iyi 5 ipucu)

Karşıyaka’ya vapurla nasıl gidilir?

Karşıyaka’ya vapur ile şehirlerarası ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. İzmir ‘in diğer ilçelerinden Karşıyaka ‘ya gitmek için İzdeniz’i kullanabilirsiniz. Karşıyaka ‘ya; Alsancak, Bostanlı, Foça, Göztepe, Güzelbahçe, Karantina, Konak, Mordoğan, Pasaport, Urla ve Üçkuyular’dan vapur ile ulaşım seçeneği mevcuttur.

Alsancağa hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Alsancak yakınından geçiyor: 125, 140, 147, 253, 77, 78.

Inciraltına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İnciraltı yakınından geçiyor: 202, 311, 480, 486, 510.

Beşiktaş nasıl gidilir tramvay?

Tramvay ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a ulaşımda tercih edebileceğiniz araçlardan biri de tramvaydır. Kabataş T1 tramvay hattını kullanarak, Karaköy durağında indikten sonra 22 ya da 27SE numaralı İETT otobüs seferlerini kullanarak Beşiktaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bostanlı giyim pazarı hangi gün?

her carsamba bostanlı ‘da mesken tutan bir pazar, carsamba pazarı. görüp görebileceğiniz en güzel pantolonları ve tişörtleri sudan ucuza alabileceğiniz bir pazardır kendileri. kurulması çarşamba günü gibi hafta içi bir zamana denk gelse de, tıklım tıkış olur.

Konak Bostanlı nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konak – Bostanlı Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 157, 202, 253, 285.
  2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
  4. Vapur: BOSTANLI – KONAK, KARŞIYAKA – KONAK.

Bospa ne zaman?

Bospa, İzmir’in Karşıyaka ilçesinin Bostanlı Mahallesi’nde her çarşamba kurulan bir gıda ve tekstil pazarıdır. Bostanlı Sosyete Pazarı olarak da anılır.

Izmir torbalı semt pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da perşembe günü kurulan semt pazarı Tepeköy İZBAN durağına yakınlığından dolayı İzmir ‘in diğer pek çok bölgesinden müşteri çekiyor. Ulaşım olanaklarının fazla olmasından dolayı her hafta binlerce kişi adeta akın ediyor.

You might be interested:  Izmir Otogardan Ödemiş E Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Ürkmez pazari nerede?

Seferihisar Belediyesi’nin üçüncü üretici pazarı Ürkmez Mahallesi’nde açıldı. Bundan böyle her Çarşamba Lebedos Parkı’nda Seferihisar ve köylerinde üretilen ürünler direk vatandaşla buluşacak, Ürkmez ‘li ev hanımları ev ekonomisine katkı sağlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *