Izmir Buca Mustafa Kemal Mahallesi Nasıl Bir Yer?(Soru)

Buca Mustafa Kemal Mahallesi nerede?

Mustafa Kemal Mahallesi bağlı olduğu Buca ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır. Mustafa Kemal Mahallesi İzmir şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 8 kilometredir.

Izmir Mustafa Kemal mahallesi nereye bağlı?

Mustafa Kemal Mahallesi Haritası Karşıyaka ilçesine bağlıdır. Mustafa Kemal Mahallesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Mustafa Kemal Mahallesi posta kodu 35570. Mustafa Kemal Mahallesi GPS koordinatları 38° 29´ 31.1352″ ve 27° 5´ 33.5328″.

Mustafa Kemal mahallesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mustafa Kemal Mahallesi yakınından geçiyor: 171, 339-5, 530-5.

Bucada kaç mahalle var?

Bütün yerleşim birimleri ovada kurulmuş olup, dağlık arazide kurulu köy yoktur. İlçe merkezinde 39 adet mahalle muhtarlığı ve 4 adet köy muhtarlığı bulunmaktadır. İlçenin kuzeyinde Kemalpaşa ve Bornova, batısında Konak, güneyinde Menderes, doğusunda da Torbalı İlçesi bulunmaktadır.

11M nerede?

11M (İETT) 11M otobüs hattının ilk durağı Evtaş Blokları / Üsküdar 13c Yönü olup son durağı Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü durağıdır. 11M (Evtaş Blokları / Üsküdar 13c Yönü‎→Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü), her gün çalışıyor.

Buca nüfusu ne kadar?

Buca, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Konak, kuzeydoğusunda Bornova, doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Torbalı, güneybatısında Menderes, batısında Gaziemir ve Karabağlar ilçeleri bulunmaktadır. Nüfus bakımından İzmir’in en büyük ilçesidir. Nüfusu 510.695 kişidir.

Urla’da kaç mahalle var?

Urla ilçesinde 37 adet mahalle bulunmakta olup şehir içi ulaşım İzmir Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ve minibüslerle sağlanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *