Izmir Buca Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • Buca’ya Nasıl Gidilir? Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir; havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyolu ile ulaşım seçenekleri ile oldukça geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Buca’ya gitmek isteyen ziyaretçiler de bu ulaşım avantajlarından faydalanabilmektedir.

Buca’ya Izbanla nasıl gidilir?

Havaalanından Buca ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN ‘a bindikten sonra BUCA – ŞİRİNYER istasyonunda indiğinizde ilçe merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel bir araçla gitmek isterseniz eğer ortama 120 – 150 TL arası bir ücretle havalimanı önünde bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.

Bucaya hangi metro gider?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan Buca -Bornova konumuna giden son Metro aracıdır.

Buca’ya nasıl gidilir Otobüs?

Toplu taşıma araçları ile gitmek için; İzban ve Eshot hatları kullanılabilir. İzban hattı ile Buca’ya ulaşım sağlamak için inilmesi gereken durak Şirinyer’dir. Otobüs ile gitmek için ise 470, 515, 74 ve 818 no’lu Eshot hatları kullanılabilmektedir.

Izmir Buca nereye yakın?

İzmir ‘in merkez ilçelerinden olan Buca ilçesi, hepsi de İzmir ilçesi olan kuzeyinde Konak ve Bornova, doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Torbalı, güneybatısında Menderes ve batısında da Karabağlar ve Gaziemir ilçeleriyle komşudur.

Bucada Izban var mı?

BUCA METROSU İSTASYONLARI Buca hattı, F. Altay-Bornova arasında çalışan ikinci aşama hattı ile Üçyol İstasyonu’nda, İZBAN hattı ile de Şirinyer İstasyonu’nda buluşacak. Bu hat üzerindeki tren setleri sürücüsüz hizmet verecek.

You might be interested:  Hakmar Market Izmir Şubeleri Nerede?(Mükemmel cevap)

Buca Koop hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Buca Koop yakınından geçiyor: 171, 676.

Izmir metro kim yaptı?

Bayındır İnşaat tarafından yapılan ve inşaat çalışmaları 22 ay içinde tamamlanacak olan metro 2. aşama inşaatınının maliyeti 91 milyon YTL olacak.

Izban ile karşıyakaya nasıl gidilir?

İzmir’den Karşıyaka’ya Ulaşım İzban ile gitmek isterseniz; Aliağa – Menemen İzban hattını kullanarak Karşıyaka durağında inmeniz gerekmektedir. İzban ile ulaşım ücreti ortalama 4-5 TL’dir. Metro ile gitmek için; Evka-3 – Bornova metro hattını kullanarak İzban Aliağa- Menemen hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Buca Adatepe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Adatepe Mahallesi yakınından geçiyor: 304, 470, 490, 515, 878.

Buca heykele hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Buca heykel yakınından geçiyor: 304, 470, 490, 515.

Halkapınardan Bucaya hangi Otobüs?

ESHOT 70 – BUCA – HALKAPINAR METRO Güzergahı

Izmir buca merkez mi?

Buca, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Konak, kuzeydoğusunda Bornova, doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Torbalı, güneybatısında Menderes, batısında Gaziemir ve Karabağlar ilçeleri bulunmaktadır. Nüfus bakımından İzmir ‘in en büyük ilçesidir.

Izmir buca neler var?

Buca ‘da dolaşmaya çıktığınızda mutlaka gezmeden dönmemeniz gereken yerler arasındadır.

  • Protestan Kilisesi. Buca Protestan Klisesi Binası
  • Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi. Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Binası
  • Buca Hasan Ağa Parkı Buca Hasan Ağa Parkı Yürüyüş Yolu.
  • Buca Rum Evleri. Buca Tarihi Rum Evleri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *