Izmir Buca Salı Pazarı Nerede?(Doğru cevap)

Izmir Buca’da Pazar ne zaman kuruluyor?

Buca Şirinyer pazarı İzmir ‘in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür. Pazar yeri oldukça kalabalıktır.

Buca Kozağaç pazarı hangi gün?

Kozağaç Mahallesi, Özmen Caddesi ile 223 sokak arasında yer alan Buca pazarında çarşamba günleri sebze meyve pazarı, perşembe günleri tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu sosyete pazarı ve pazar günleri karma pazar kurulacak.

Izmir Buca gediz pazarı hangi gün?

Cumartesi Günleri kurulan Gediz Pazarı Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri ⏰ 09:00 ile 18:00 saatleri arasında kıymetli halkımıza hizmet verecektir.

Izmir Şirinyer kıyafet pazarı hangi günler?

NOT: Şirinyer sosyete pazarı covid-19 salgını sebebiyle açıklanan genelge kapsamında pazartesi ve çarsamba günleri kuruluyor.Bu günlerde ziyaret edebilirsiniz.

Izmir urla pazarı hangi gün?

İzmir Urla ‘da Zeytinalanı bölgesinde her perşembe gündüz pazarı kuruluyor.

Izmir Seferihisar Köy pazarı hangi gün?

ÜRETİCİ PAZARIMIZ:Her salı Köypazarı binamızın önünde 9 köyden gelen yaklaşık 120 çifçinin katılımıyla hizmet vermektedir.

Selçuk pazarı hangi günler?

Selçuk ‘ta neredeyse her gün bir pazar kuruluyor. İlçenin ana pazarı konumunda olan Cumartesi Pazarı ve yıllardır kurulan Çarşamba Pazarına ek olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde de Pazartesi günleri faaliyet gösterecek olan bir pazar kurulmaya başlandı.

Hatay pazarı ne zaman?

Her perşembe günü kurulan Hatay Pazarı ‘nın yeni yerinde salı ve perşembe günleri hizmet vereceği bildirilirken yeni alanda vatandaşların daha rahat alışveriş imkanı bulacağının altı çizildi.

You might be interested:  Izmir Balçova Nasıl Bir Yer?(En iyi çözüm)

Izmir Bostanlı pazarı ne zaman?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor.

Eşrefpaşa pazarı hangi gün?

Pazar günleri değişti Konak sınırları içinde cumartesi ve pazar günleri açılan pazarlar ise hafta içine alındı. Buna göre, Cumartesi günü kurulan Levent ve Millet pazarları Salı günü kurulacak. Yine Pazar günü kurulan Alsancak, Yenişehir ve Eşrefpaşa pazarları ise pazartesi günü hizmet verecek.

Buca tekstil pazarı ne zaman?

Modaya dair her ürünün uygun fiyat, yüksek kalite avantajıyla satıldığı PABUC, Buca Pazaryeri’nde her Perşembe “Ne fiyattan ne kaliteden vazgeçmem” diyen moda severleri bekliyor.

Gediz pazarı hangi gün kuruluyor?

Gediz Belediyesi korona virüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında İlçemizde Cumartesi günü kurulan Gediz pazarı alınan tedbirler kapsamında Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında halkımıza hizmet verecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *