Izmir Bursa Arası Otoban Ücreti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

  • İstanbul-Bursa-İzmir otoyolu ücreti, uçaktan pahalı! 2020’de 292 lira olan İstanbul-İzmir otoyolu geçiş ücreti 367 TL‘ye yükseldi. Buna karşılık 170.98 TL ile İstanbul-İzmir uçak biletinin otoyol fiyatının yarısından bile az olduğu ortaya çıktı.

İzmir bursa otobanı kaç lira?

2020’de 292 lira olan İstanbul- İzmir otoyolu geçiş ücreti 367 TL’ye yükseldi. Buna karşılık 170.98 TL ile İstanbul- İzmir uçak biletinin otoyol fiyatının yarısından bile az olduğu ortaya çıktı.

Osmangazi Köprüsü kaç TL?

Yeni yılda bir zam da Osmangazi Köprüsü ‘nden geçişlere geldi. Geçen yıl otomobil için alınan ücret 147.5 TL ‘den 184.5 TL ‘ye yükseldi. 2

Bursa İzmir Otoyolu ücretsiz mi?

Otoyolun, Bursa Kuzey Gişeleri – Bursa Batı Gişeleri ve Akalan Gişeleri – Karasuluk Kavşağı arası hariç tamamı ücretlidir.

İzmir İstanbul arası kaç para otoban?

1. sınıf araçlar 367 TL ödeyecek. 2. sınıf araçlar 568,50 TL ödeyecek. 3. sınıf araçlar 696,50 TL ödeyecek.

İzmir Bursa yeni otoban kaç km?

TOPLAM 426 KM. İstanbul- Bursa-İzmir otoyolunun toplam uzunluğu 426 km. 201 kilometre otoyol ve 33 kilometrelik bağlantı yolu daha önce etaplar halinde trafiğe açıldı. Bursa ‘da yapılacak törenle 192 km ‘lik bölümü de hizmete alınarak tamamı açılmış olacak.

Bursa izmir otoban ücreti nasıl ödenir?

Borç kaydına ilişkin ödemeler T.C. Ziraat Bankası A.Ş. veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ihlalli geçiş sorgusu sonrasında “ödeme yap” seçeneği ile ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması telefona indirilerek yapılabilir.

You might be interested:  Halkbank Izmir Bölge Müdürü Kim?

Bursa Otobanı ücretli mi?

orhangazi giriş, bursa çıkış için 9,75 tl ödemeniz gereken otoyol. daha önce de bursa giriş gölcük çıkış için yanlış hatırlamıyorsam 10,75 tl gibi bir rakam ödemiştim.

Izmir Yalova arası otoban ücreti ne kadar?

İnce: Yalova ‘dan İzmir ‘e gidiş dönüş otoyol ücreti 620, yakıt 670 TL.

İstanbul İzmir özel araçla kaç saat?

İstanbul İzmir arası arabayla ortalama 4 saat 27 dakika, otobüs ile 7 saat 47 dakika ve uçak ile tam 1 saat sürmektedir.

İzmir İstanbul arabayla kaç TL?

Peki bu yolu kullanmak kaç para? Otomobiller için İstanbul ile İzmir arası geçiş ücreti Osmangazi Köprüsü dahil 256.3 TL olacak. Bu rakam gidiş ve dönüş olarak hesaplandığında 500 TL ‘yi geçecek.

İstanbul İzmir arası arabayla kaç TL?

Şaka Gibi Ama Gerçek: Özel Araçla İstanbul ‘dan İzmir ‘e Gidip Gelmenin Maliyeti 1200 TL ‘yi Buluyor. Özel aracınızla İstanbul – İzmir arasında gidip gelmek ortalama 1200 TL ‘yi buluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *