Izmir Çanakkale Nasıl Gidilir?(Çözünme)

  • Çanakkale merkezden İzmir istikametine doğru hareket ile yolculuğa başlayıp 20 km sonra anayoldan ayrılan Bozcaada yolunu kullanarak ortalama 1 saatlik yolculuk ile Geyikli iskelesine ulaşabilirsiniz. (Çanakkale feribot iskelesi ile Geyikli feribot iskelesi arası yaklaşık 50 km civarıdır) ← Önceki Yazı Sonraki Yazı →

Çanakkale’ye hangi yoldan gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası’ndan Çanakkale ‘ ye gitmek istiyorsanız, öncelikle İzmit ve ardından Bursa yolunu takip etmeniz gerekiyor. Bursa’dan sonra sırasıyla Karacabey ve Bandırma’ya ulaşacaksınız. Çanakkale merkeze ulaşmak için ise Biga ve Lapseki’ yi takip etmeniz yeterli. Toplam yolculuğunuz yaklaşık 7 saat sürecek.

Çanakkale izmir arası kaç saat otobüsle?

Çanakkale İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 5 saat sürmektedir.

Çanakkale’ye en hızlı nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale ‘ ye ulaşım mümkündür. Feribot Seferleri aşağıda belirtilmiştir. Güncel Fiyat ve Sefer bilgilerine www.ido.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çanakkale istanbul arası nasıl gidilir?

İstanbul – Çanakkale arası Araba ve Hızlı Feribot ile Ulaşım Bandırma’dan D 200 ve E 90 karayollarını kullanarak Biga ve Lapseki üzerinden Çanakkale şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bandırma Çanakkale şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 166 km olup 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir.

Balıkesir Çanakkale arası kaç saat sürer?

Balıkesir – Çanakkale arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 14dk sürmektedir.

You might be interested:  Belek Halk Pazari Hangi Gun?(Mükemmel cevap)

İzmir çanakkale kaç para?

En ucuz İzmir – Çanakkale otobüs bileti 125,00 TL’dir.

Istanbul İzmir kaç kilometre kaç saat?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Antalya izmir arası kaç saat sürer?

İzmir Antalya arası toplam 460 km ‘dir. Arabayla ve otobüsle yaklaşık olarak 6 saatte gidilebiliyor. Uçakla seyahat süresi 1 saat ile 1 saat 15 dakika arasında değişebiliyor.

Çanakkale izmir otobüs ne kadar?

En ucuz Çanakkale – İzmir otobüs bileti 120,00 TL’dir.

Ankara izmir arası kaç km?

Ankara İzmir arası en kısa karayolu 585 kilometredir. Ankara İzmir arasına Bursa üzerinden gitmek istenirse yol 733 kilometreye çıkmaktadır. Ankara İzmir arası hava yolu 522 kilometredir. Ankara İzmir yolunu İzmit üzerinden geçiş yapmak isterseniz 803 kilometre yol gitmeniz gerekmektedir.

Çanakkale Gökçeada nasıl gidilir?

Çanakkale Limanı’ndan deniz otobüsü, Eceabat-Kabatepe Limanı’ndan ise Gökçeada’ya düzenli olarak feribot ve arabalı vapur seferleri yapılmaktadır. Gökçeada’ya arabayla ulaşım sağlayan arabalı vapurlar Gökçeada Kuzulimanı’na ulaşmak üzere Kabatepe Limanı’ndan hareket etmektedir.

Çanakkale’ye uçak var mı?

AnadoluJet, Çanakkale Havalimanı’na uçuş düzenliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *