Izmir Den Akbük E Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Izmirden didime hangi yoldan gidilir?

Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir ‘den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Izmirden didime otobüsle kaç saatte gidilir?

İzmir – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 21 dakika sürmektedir.

Muğla Akbük Koyu hangi ilçeye bağlı?

Akbük Koyu (Mandalya Körfezi), Ege Denizi’nde, büyük bölümü Aydın’nın Didim ilçesi, güney kıyıları Muğla Milas sınırlarında kalan koy.

Dalamandan Didim’e nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı ilçeye 120 kilometre, Bodrum Milas Havalimanı ise 90 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havaalanların araç kiralama hizmetlerinden yararlanıp Didim’e kolayca ulaşabileceğiniz gibi merkez otogarlara gidip oradan Didim otobüslerine binerek ilçeye gelebilirsiniz.

Ankara Didim hangi yoldan gidilir?

Ankara üzerinden Didim ‘e Ankara – Afyon – Denizli – Aydın – Söke – Didim güzergahı ya da Ankara – Uşak – Manisa – İzmir – Selçuk – Kuşadası – Söke – Didim güzergahı kullanılarak ulaşılabilir. Her iki mesafe de yaklaşık 700 km, 8 saat 20 dakika.

Didim hangi havaalanına yakın?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı ‘na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı ‘na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Akyaka Akbük hangi ilçeye bağlı?

Akbük Sahili, Aydın ilinin Didim ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Muğla il merkezine 48 kilometre uzaklıktadır ve Gökova Körfezi’nin kuzeyindedir.

You might be interested:  Izmir Bostanlı Pazarına Nasıl Gidilir?

Akbük Gökova nereye bağlı?

Akbük Koyu Gökova Körfezi’nin en güzel koylarından birisidir. Muğla Menteşe Sarnıç köyü sınırları içerisinde yer alır.

Muğla Akbük nereye bağlı?

Akbük Koyu ve Plajı, Muğla ‘nın Menteşe ilçesine bağlı bir yer. Gökova Körfezi’nde bulunan koy Muğlalılar arasında Akyaka ile anılıyor. Yani koy Akyaka Akbük Koyu olarak biliniyor.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbuldan Didim’e gitmek için önce İzmir’e gelinir Yine otobandan İzmir’den Aydın – Denizli istikametine giderken Selçuk sapağını geride bırakıp devam edince ve Selatin Tüneli geçilir. Burdan yön tabelalarından İzmir istikametinden Bodrum istikameti takip edilir. Bodrum istikametine dönülünce Sökeye devam edilir.

Istanbul Didim uçakla nasıl gidilir?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile ya da

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *