Izmir Den Alaçatıya Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • İzmir Şehir Merkezi’nden Belediye Otobüsü ile Alaçatı’ya Nasıl Gidilir? İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin otobüslerini (ESHOT) kullanarak İzmir şehir merkezinden iki ayrı belediye otobüsü kullanarak Alaçatı’ya gidebilirsiniz. Bu yol için önce 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsüne binip Urla’da inmeniz gerekiyor.

Izmir otogardan Alaçatı’ya nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Alaçatı’ya nasıl gidilir: Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir – Alaçatı -Çeşme güzergahında taşımacılık yapıyor. Nisan-Kasım arasında neredeyse her saat başı, yılın diğer döneminde ise daha seyrek seferler düzenleniyor. İzmir Alaçatı otobüs fiyatı 25TL ve 1,5 saat sürüyor. Araçlar 141 nolu perondan kalkıyor.

Alaçatıya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları alaçatı yakınından geçiyor: 102, 330, 543, 662, 699, 800, 921.

Izmirden Alaçatı’ya nasıl gidilir?

ESHOT, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplu ulaşım hizmeti veren otobüs firması. İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı ‘ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı ‘da inebilirsiniz.

Fahrettin Altay dan Alaçatıya nasıl gidilir?

Bu yol için önce 984 numaralı Fahrettin Altay -Urla otobüsüne binip Urla’da inmeniz gerekiyor. Buradan da 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsüne binerek Alaçatı ‘da inebilirsiniz. İzmirim Kart iki otobüste de geçerli. Bu kartı şehirdeki tüm satış noktalarından ve dolum gişelerinden satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Fahrettin Altay'a Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Izmir otogar Çeşme kaç lira?

İzmir Otogarı İlçeler Terminali’nden Çeşme Seyahat Otobüs firması ile 29 TL’ye,( sabah 07:00 den akşam 22:00’a kadar her saat otogardan Çeşme ‘ye otobüs kalkmaktadır.)

Izmir otogardan seferihisara otobüs var mı?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Delikli koy nasıl gidilir?

Delikli Koy ‘a Nasıl Gidilir Delikli Koya gitmek için birkaç t tepeyi aşmak gerekiyor. Henüz Delikli Koya ulaşan toplu taşıma aracı yok. Eğer özel aracınız yoksa Alaçatı Port’a kadar ulaşıp porttan sonraki bölümü yürüyerek veya otostop yaparak aşmanız gerekiyor. Alaçatı Port ile Delikli Koy arasındaki mesafe 3,6 km.

Alaçatı nasıl bir yer?

İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı bir sahil beldesi olan Alaçatı, sokaklarını süsleyen mis kokulu çiçekleri ile bahar aylarını görsel bir şölene dönüştürüyor. İsmini Osmanlı döneminde yaşayan Alacaat aşiretinden alan Alaçatı, Antik dönemden bu yana yerleşimin devam ettiği eski bir sahil kasabası.

Ilıca Plajı nasıl?

Plajının geniş ve ücretsiz olması, deniz keyfinin çok rahat bir şekilde çıkarılabileceği bir alandır. Boyalık Mevkii civarında bulunan Ilıca Plajı denizi berrak bir suya sahiptir. Birkaç yüz metre gidildiği halde hala boyu aşmayan denizi ile özellikle çocuklu aileler için tercih edilen plajlar arasında yer alır.

Çeşme seyahat kaç saat sürüyor?

mail adresi olarak mynet uzantılı mail hesabı kullanan firma, daha da bir şey denmesin bunun üzerine. mynet. olan firma. izmir’den alaçatı-ılıca- çeşme ‘ye giden tek hat. otogar’dan alaçatı 1 saat sürüyor. çeşme ise 1s15dk filan sürüyor.

Izmir çeşme dolmuşları nereden kalkıyor?

Üçkuyular Semt Garajı’ndan kalkan Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir – Çeşme Otoyolu’nu kullandıktan sonra Alaçatı ve Ilıca’ya uğrayıp Çeşme Otogar’a ulaşıyor. Üçkuyular’dan haftanın 7 günü ilk sefer 07.15’te son araç ise 21.30’da. Sefer sıklığı yaz döneminde 30 dakika, kış döneminde ise 45 dakika. Yolculuk ücreti ise 18 TL.

You might be interested:  Izmir Adliye Ek Binası Nerede?(Doğru cevap)

Izmir otogar Alacati kac km?

İzmir ‘den Alaçatı ‘ya Ulaşım 75 kilometre, yani yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk var önünüzde.

Alaçatı uçakla nasıl gidilir?

Alaçatı ‘ya direkt uçuş seferi sunan Seabird Havayolları’nı tercih edebilirsiniz. İzmir’e seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile İzmir üzerinden Alaçatı ‘ya gelebilirsiniz.

Alaçatı izmir arası kaç km?

İzmir ve Alaçatı ‘nın arasının ne kadar olduğu ise yukarıda bahsedilen özelliklerin ışığında yaklaşık 70 km ‘dir.

Çeşme Alaçatı nerede kalınır?

ALAÇATI ‘DA NEREDE KALINIR

  • Evliyagil Hotel By Katre $$
  • Gaia Alaçatı $$$
  • Alavya Otel $$$
  • Pachamama Alaçatı $$
  • Kurabiye Otel $$
  • The Stay Warehouse $$$
  • Luce Design Hotel $$$
  • Viento Alaçatı Hotel $$

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *