Izmir Den Gümüldüre Nasil Gidilir?(En iyi çözüm)

İzmirden Gümüldür’e otobüs ve dolmuşla ulaşım Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

 • Gördüğünüz gibi, “Gümüldür’e nasıl gidilir?” sorusunun cevabı çok basit. Bir kere İzmir’e varıyorsunuz, sonrasını minibüs ve otobüsler hallediyor. Ancak diğer tatil beldelerindeyseniz, gezi rotanızı biraz çeşitlendirmek, dolaşa dolaşa gitmek istiyorsanız ve tatilin tadına doyamıyorsanız, bu mesafeleri de bir kenara not düşün.

Izmir Gümüldür hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

Gümüldür hangi ile bağlı?

Gümüldür 38.076412 enlem ve 27.022032 boylamda yer almaktadır. Menderes ilçesine bağlıdır. Gümüldür haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Izmir Gümüldür otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir ‘den Gümüldür ‘e otobüs ve dolmuşla ulaşım Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür ‘e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir -Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür ‘e ulaşıyor.

776 nereden kalkıyor?

776 otobüs hattının ilk durağı Doğanbey olup son durağı Cumaovası Aktarma Merkezi durağıdır. 776 (Cumaovası Akt.), her gün çalışıyor.

Gümüldür ilçe midir?

Gümüldür Özdere Ürkmez ekonomik, sosyal, kültürel ve coğrafi anlamda ilçe olmayı çoktan hak etmiştir. Devletten aldığından fazlasını, devlete veren bir İzmir/menderes GÜMÜLDÜR köyüdür. GÜMÜLDÜR ‘nin ilçe olmasıyla hem Gümüldürlürler, hem de komşu köyler derin bir nefes alacaktır.

You might be interested:  Izmir Katip Çelebi Üniversitesi Ne Zaman Açılacak?

Gümüldür’de nerede denize girilir?

Sadece İzmir halkı değil aynı zamanda hem yerli hem de yabancı turistlerin akın ettiği sahil alanlarından biridir.

 • Gümüldür Halk Plajı Gümüldür halk Plajı en çok tercih edilen plaj olarak öne çıkıyor.
 • Gümüldür -Özdere Plajları
 • Denizatı Tatil Köyü Plajı
 • Lookea Maxima Bay Plajları
 • Club Cactus Paradise Plajı

Gümüldür’de ne yapılır?

Gümüldür ‘de Gezilecek Yerler

 • Kolophon Antik Kenti. Kolophon Antik Kenti.
 • Klaros Antik Kenti. Klaros Antik Kenti.
 • Orman Kampı Gümüldür Orman Kampı
 • Deniz Pınarı Deniz Pınarı
 • Çukuraltı Halk Plajı Çukuraltı Plajı
 • Notion Antik Kenti. Notion Antik Kenti.
 • Roma Hamamı Roma Hamamı
 • Yıkık Minare. Yıkık Minare.

İzmir Seferihisar nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

İzmir ürkmez e nasıl gidilir?

Ürkmez, İzmir ‘in Seferhisar ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. İzmir kent merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için İzmir Üçkuyular’dan ve İzmir Otogar’dan kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüldür İzmir arası kaç km?

İzmir ‘den Gümüldür ‘e Ulaşım İzmir merkeze bir kere ulaştınız mı, geriye sadece 50 km ‘lik bir mesafeniz kalıyor. Bir araç kiralayıp yolların keyfini çıkara çıkara gidebileceğiniz gibi otobüs ve minibüsleri de kullanabilirsiniz.

Cumaovası Özdere Eshot kaç saat?

Eshot 775 Özdere Cumaovası Otobüs Hattı Ayakta Yolculuk 1 Saat 20 Dakika.

Ürkmez hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ürkmez yakınından geçiyor: 776, 986, 987.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *