Izmir Dikili Pazarı Hangi Gün?(En iyi çözüm)

Vatandaşımızın, esnafımızın yanındayız Artık Salı günleri dışında Cumartesi günleri de sebze ve meyve pazar yerimizi vatandaşlarımızın alışverişine açık. Projemiz ile vatandaşlarımızın gıda ürünlerine taze şekilde ulaşması sağlanırken, pazarcı esnafımızın da ekonomisine katkı sunduk.

Güzelyalı pazarı hangi gün?

Her pazar günleri Güzelyalı Dörtçelik caddesinde.

Hatay pazarı ne zaman?

Her perşembe günü kurulan Hatay Pazarı ‘nın yeni yerinde salı ve perşembe günleri hizmet vereceği bildirilirken yeni alanda vatandaşların daha rahat alışveriş imkanı bulacağının altı çizildi.

Çandarlı nın pazarı hangi gün?

Cuma günleri Çandarlı ‘ nın semt pazarı kurulur.

Mudanya’da pazar hangi gün?

PAZAR YERLERİ GÜN DEĞİŞİKLİĞİ – Mudanya Belediyesi. Hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle; Pazar günü Siteler Mahallesi’nde kurulan sebze pazarı PAZARTESİ günü, Cumartesi günü Burgaz Mahallesi’nde kurulan köylü pazarı CUMA günü kurulacaktır.

Bursa Özlüce pazarı hangi gün?

Bursa özlüce giyim pazarı Her salı – Bursa Giyim Pazari | Facebook.

Seferihisar Ürkmez pazarı hangi gün?

Seferihisar ‘ın üretici pazarları Salı günleri Seferihisar Köy Pazarı, Çarşamba günleri Ürkmez Üretici Pazarı, Pazar günleri de Sığacık Kaleiçi Pazarı olarak devam edecek. Seferihisar ‘ın haftalık pazarı ise Cuma günleri Kapalı Pazaryerinde kurulmaya devam edecek.

Hatay Belen pazarı hangi gün?

Vatandaşlardan ve esnaflardan gelen talep üzerine Belen Belediyesi yeni bir Pazar yerini kurdu. 2 hafta önce kurulan yeni Pazar yeri her hafta Çarşamba günü hizmet vermeye başladı.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Izbana Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Hatay Altınözü pazarı hangi gün?

Samim SELÇUK/ ALTINÖZÜ,( Hatay ), (DHA)- HATAY ‘ın Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi girişimleriyle her ayın ilk pazar günü kurulacak olan antika pazarında ikinci el eşyalarını satmak isteyenler ve antika meraklıları buluşacak.

Gülbahçe pazarı hangi gün?

3- Gülbahçesi Kapalı Semt Pazar yeri 21.10.2020 tarih 1052 sayılı Encümen kararı ile sadece Cuma günü saat 06:00 ile 20:00 saatleri arasında faaliyet gösterecektir.

Gömeç Karaağaç pazarı hangi gün?

Gömeç ‘in gelişmesi için yoğun bir çalışma içine girdiklerini anlatan Başkan Himam, “İlçemizde haftanın Salı günleri Pazar kurulmaktadır. Kırsal mahallelerden gelen vatandaşlar burada da satış yapmaktadır.

Burhaniye semt pazarı hangi gün?

Pazartesi günleri merkezde kurulan semt pazarı hem pazartesi hem de çarşamba günleri olmak üzere iki kere açılacak Ayrıca İlçe de kurulan Bahçelievler Mahallesi semt pazarı Her cuma, Öğretmenler Mahallesi semt pazarı her Cumartesi günü açık olacak. Böylece Burhaniye ‘de hafta da 4 gün semt pazarları kurulmuş olacak.

Bergama Halk pazarı hangi gün?

Bergama Belediyesi | Çarşamba Ve Cumartesi Pazarları Bugün Cumartesi Pazarının Kurulduğu Yerde Açılacak Olup, Saat 19.00’da Kapanacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *