Izmir Eskişehir Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

  • İzmir – Eskişehir arası mesafe yaklaşık olarak 412 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 5 saat 11 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 329 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 56 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 22.66 Lt, benzinli bir araç ise 32.96 Lt yakıt tüketir.

Eskişehir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Özel aracıyla İstanbul’dan Eskişehir’e gitmek isteyenlerin Gebze Osmangazi Köprüsü’nü kullanarak Bursa, İnegöl, Bozüyük güzergahını takip etmeleri gerekiyor. Eskişehir İstanbul’a 302 km (3.5 saat), İzmir’e 416 km (5 saat), Ankara’ya 237 km (2 saat 40 dk), Bursa’ya ise 152 km (2 saat) uzaklıkta.

Izmirden Eskişehir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Eskişehir-Kütahya-Uşak- İzmir yolu ilçemizden geçmekte ve İzmir limanına ulaşan en kısa yoldur. Eskişehir’den İzmir ‘e en kısa mesafede ulaşım sağlayan yol olarak Eskişehir-Kütahya- İzmir yolu 407 kilometredir. Alternatif olarak kullanılabilecek olan Eskişehir-Kütahya-Afyon-Uşak- İzmir yolu ise 507 kilometredir.

Eskişehir’e en kolay nasıl gidilir?

Bugün hemen her şehirden Eskişehir’e otobüs bulmanız mümkün. Eskişehir Terminali’ne geldikten sonra tramvay ya da şehir içi otobüslerle merkeze, kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğer trenle gelecekseniz Eskişehir Garı şehrin merkezinde. Her yere ulaşmanız oldukça kolay olacaktır.

Izmir Eskişehir arası otobüsle kaç saat sürer?

İzmir – Eskişehir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 24 dakika sürmektedir. İzmir – Eskişehir arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İzmir – Eskişehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Anadolu Ulaşım, Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Kütahyalılar Turizm, Buzlu Turizm firmalarıdır.

You might be interested:  Getir Izmir De Hangi Ilçelerde Var?(Soru)

Eskişehirden istanbula hangi yoldan gidilir?

Eskişehir – İstanbul arası yolculuk 3-4 saat sürüyor. Adapazarı- İstanbul arası Anadolu Otoyolu’nu kullanıyorsunuz, yolun diğer kısmı ise rahat yol.

Antalya İzmir arası kaç saat sürer?

İzmir Antalya arası toplam 460 km ‘dir. Arabayla ve otobüsle yaklaşık olarak 6 saatte gidilebiliyor. Uçakla seyahat süresi 1 saat ile 1 saat 15 dakika arasında değişebiliyor.

İzmir Eskişehir arası kaç saat trenle?

Eskişehir – Ankara kısmı ise Yüksek Hızlı Tren Aktarması ile yapılmaktadır. (BAŞKENTRAY çalışmaları nedeniyle 11.07.2016 – 11.12.2017 tarihleri arasında Basmane- Eskişehir -Basmane arasında işletilmektedir.) İzmir – Eskişehir arası ortalama seyehat süresi 12 saat 30 dakikadır.

Eskişehir Ankara arası ne kadar?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Eskişehir’e trenle gidilir mi?

İstanbul Eskişehir arasını en hızlı ve güvenli şekilde gitmenin yolu hızlı trenden geçiyor. İstanbul – Ankara ve İstanbul – Konya arasında çalışan Yüksek Hızlı Tren (YHT) duraklarından biri de Eskişehir.

Kamil Koç Eskişehir izmir kaç saat?

Eskişehir İzmir otobüs yolculuğu süresi duraklar, mola sayısı ve süresi gibi unsurlara göre değişiklik gösterse de Kamil Koç seferlerinde 6 – 7 saat aralığındadır.

Eskişehir izmir otobüs kaç TL?

En ucuz Eskişehir – İzmir otobüs bileti 160,00 TL ‘dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *