Izmir Fuara Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Enternasyonal Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 253, 302, 681, 691, 912, 921.
 2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
 3. Metro: İZMIR METROSU.
 4. Tramvay: KONAK.

gezilmesigerekenyerler.com

 • Fuar İzmir Nerede, Nasıl Gidilir? Araç İle: İzmire giriş yaptığınızı yönünüzü Gaziemir’e çevirin. Yeni açılan bu yerin tam konumu aşağıdaki haritamızdan edinebilirsiniz. Otobüs ile: Aşağıdaki otobüs seferleri ile Fuar İzmir’e ulaşabilirsiniz; 610 NO’LU FUAR İZMİR – GAZİEMİR SEMT GARAJI HATTI

Izmir fuara hangi otobüs gider?

İzmir Enternasyonal Fuarı ‘na gidecek vatandaşlar, önünde “ Fuar levhası” yer alan otobüslerle taşınacak. 8, 26, 63, 70, 79, 86, 90, 121, 168, 246 ve 361 nolu otobüs hatları 02.00, diğer hatlar 01.00’a kadar servis yapacak.

Izban ile yeni fuara nasıl gidilir?

Semt Garajı İstasyonu’muz, Fuar İzmir’e en yakın raylı sistem aktarma istasyonudur. Buradan ESHOT’un 610 numaralı otobüsüne aktarma yaparak çok kısa bir sürede Fuar İzmir’e “merhaba” diyebilirsiniz. Halkapınar İstasyonu’ndan ise yine ESHOT’un 630 numaralı otobüsü sizi Fuar İzmir’e götürür.

Izfaş fuara nasıl gidilir?

ESHOT İLE ULAŞIM

 1. 92 No’lu Hat. Fuar İzmir – Üçyol Metro. Güzergah: Karabağlar üzerinden.
 2. 610 No’lu Hat. Fuar İzmir – Gaziemir Semt Garajı Güzergah: Aktepe Mah. ve Akçay Cad.
 3. 650 No’lu Hat. Fuar İzmir – Fahrettin Altay. Güzergah: Çevre Yolu Üzerinden.
You might be interested:  Fuar Izmir Gaziemir'e Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Izmir Fuar nereye taşındı?

Fuarlar kademeli olarak Gaziemir’deki alana taşınacak. Tüketiciye yönelik halka yönelik kitap mücevher, hediyelik eşya, İzmir Enternasyonal Fuarı gibi fuarlar bir müddet Kültürpark’ta yapılacak. İhtisas fuarları ise yeni fuar alanında yapılacak. Fuar merkezinin inşaat alanı 240 bin metrekare.

Izmir Fuar hangi durakta tramvay?

Konak bölgesinde bulunan İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Kültürpark Atatürk Lisesi durak, Konak içindeki İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakındır.

Izmir fuar alanı hangi semtte?

İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunan fuar İzmir yada diğer adıyla yeni fuar İzmir hakkında genel bilgiler ve fuar İzmir nerede, nasıl gidilir bir göz atalım. Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olarak inşasına başlanan Fuar İzmir, 25 Mart 2015 çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Izmir tarım ve hayvancılık fuarı nerede?

Agroexpo İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı giriş bileti, etkinliğin resmi internet sitesinden alınabiliyor. İzmir ‘in Gaziemir ilçesindeki Fuar İzmir ‘de düzenlenen etkinliğe otobüs ile gidecekler 92, 610 ve 650 nolu hattı kullanabiliyor.

Gaziemir Fuar hangi durak?

Gaziemir bölgesinde bulunan Gaziemir Yeni Fuar Alanı konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Yeşil Mahallesi Muhtarlığı durak, Gaziemir içindeki Gaziemir Yeni Fuar Alanı konumuna en yakındır.

Izmir Fuarı ne zaman açılıyor 2021?

3-12 Eylül tarihlerinde yapılacak İzmir Enternasyonal Fuarı ve 9-11 Eylül tarihleri arasındaki Dünya Belediyeler Birliği UCLG) Kültür Zirvesi kapsamında etkinlikler gerçekleşecek.

Izmir Kültürpark hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kültür Park yakınından geçiyor: 680, 681, 691, 912, 921.

Izmir Fuar neler var?

İzmir Fuarda Neler Var, Görülecek Yerler, Yapılacak Şeyler hepsi bu yazıda. Bunlardan bazıları:

 • Nejat Uygur Büstü
 • Halikarnas Balıkçısı Büstü
 • Behçet Uz Heykeli.
 • Mogambo.
 • Atlar Anıtı
 • Gençlik Tiyatrosu.
You might be interested:  Izmir Çınarlı Diş Hastanesi Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Izmir oyun festivali nerede?

İzmir Oyun Festivali ilk kez 24-25-26 Eylül tarihlerinde İzmir Yeni Fuar’da gerçekleşecek! Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ve en büyük oyun ve espor festivali ‘ İzmir Oyun Festivali ‘ 24-26 Eylül tarihleri arasında İzmir Yeni Fuar Alanı’nda aile boyu sınırsız eğlence keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

Izmir Fuar Alanı kime ait?

İzmir Kültürpark Behçet Uz öncülüğünde 1 Ocak 1936 yılında kurulmuştur. Kültürpark’ın kurulmasındaki amaç; Atatürk’ün isteği doğrultusunda Türkiye Cumhuriyeti’nin diğer devletlerle olan ekonomik bağlantısını sağlamaktı. Kültürpark 420.000 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Izmir fuarı giriş ücreti ne kadar?

İzmir Enternasyonal Fuarı, “90 Yıldır Birlikte Kutluyoruz, Geleceği İzmir ‘de Birlikte Kuruyoruz” sloganıyla Kültürpark’ta 3-12 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar 08.00 ve 23.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek, etkinlikler ise 16.00’da başlayacak. Fuara giriş ücreti 5 TL, öğrenciler için ise 3,5 TL.

Izmir Fuarı nı kim yaptı?

1935 İzmir Arsıulusal 9 Eylül Panayırı, dönemin İktisat Vekili Celâl Bayar tarafından 21 Ağustos’ta açıldı. 311.000 kişinin gezdiği panayır, bugünün organize uluslararası fuarının öncüsü oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *