Izmir Fuarına Metroyla Nasıl Gidilir?(Çözünme)

  • Fuar İzmir’e ulaşmak aslında çok kolay, basit anlatım ile; – İzban ile Cumaovası-Aliağa hattı üzerinde “Esbaş” durağında inerek, – Metro ile Halkapınar veya Hilal durağından İzban’a aktarma yaptıktan sonra, Cumaovası-Aliağa hattı üzerinde “Esbaş” durağında inerek,

Izmir Fuar hangi durakta?

Konak bölgesinde bulunan İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Basmane durak, Konak içindeki İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakındır.

Izmir Enternasyonal Fuarı Nasıl Gidilir?

İzmir Enternasyonal Fuarı ‘na gidecek vatandaşlar, önünde “ Fuar levhası” yer alan otobüslerle taşınacak. 8, 26, 63, 70, 79, 86, 90, 121, 168, 246 ve 361 nolu otobüs hatları 02.00, diğer hatlar 01.00’a kadar servis yapacak.

Izfaş fuara nasıl gidilir?

ESHOT İLE ULAŞIM

  1. 92 No’lu Hat. Fuar İzmir – Üçyol Metro. Güzergah: Karabağlar üzerinden.
  2. 610 No’lu Hat. Fuar İzmir – Gaziemir Semt Garajı Güzergah: Aktepe Mah. ve Akçay Cad.
  3. 650 No’lu Hat. Fuar İzmir – Fahrettin Altay. Güzergah: Çevre Yolu Üzerinden.

Izmir fuarı araç girişi hangi kapıdan?

26 Ağustos Kapısı Alsancak İzban ve kapalı spor salonuna en yakın kapıdır. Aynı zamanda araçla girişin olduğu ve otoparka giriş kapısıdır.

Izmir fuarı giriş ücreti ne kadar?

İzmir Enternasyonal Fuarı, “90 Yıldır Birlikte Kutluyoruz, Geleceği İzmir ‘de Birlikte Kuruyoruz” sloganıyla Kültürpark’ta 3-12 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar 08.00 ve 23.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek, etkinlikler ise 16.00’da başlayacak. Fuara giriş ücreti 5 TL, öğrenciler için ise 3,5 TL.

You might be interested:  Izmir Bornova Işkur'a Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Izmir Fuar hangi ilçede?

İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunan fuar İzmir yada diğer adıyla yeni fuar İzmir hakkında genel bilgiler ve fuar İzmir nerede, nasıl gidilir bir göz atalım.

Izmir Kültürpark hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kültür Park yakınından geçiyor: 680, 681, 691, 912, 921.

Izmir fuar saat kaça kadar açık?

Fuar, 08.00-23.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Izmir Fuar nereye taşındı?

Fuarlar kademeli olarak Gaziemir’deki alana taşınacak. Tüketiciye yönelik halka yönelik kitap mücevher, hediyelik eşya, İzmir Enternasyonal Fuarı gibi fuarlar bir müddet Kültürpark’ta yapılacak. İhtisas fuarları ise yeni fuar alanında yapılacak. Fuar merkezinin inşaat alanı 240 bin metrekare.

Izmir tarım ve hayvancılık fuarı nerede?

Agroexpo İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı giriş bileti, etkinliğin resmi internet sitesinden alınabiliyor. İzmir ‘in Gaziemir ilçesindeki Fuar İzmir ‘de düzenlenen etkinliğe otobüs ile gidecekler 92, 610 ve 650 nolu hattı kullanabiliyor.

Izmir oyun festivali nerede?

İzmir Oyun Festivali ilk kez 24-25-26 Eylül tarihlerinde İzmir Yeni Fuar’da gerçekleşecek! Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ve en büyük oyun ve espor festivali ‘ İzmir Oyun Festivali ‘ 24-26 Eylül tarihleri arasında İzmir Yeni Fuar Alanı’nda aile boyu sınırsız eğlence keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

Izmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu hangi kapıya yakın?

26 Ağustos Kapısı yakınındaki İzmir Sanat, yıl boyunca; söyleşi, seminer, tiyatro, film gösterimleri, konserler ve sergilere ev sahipliği yapıyor.

Izmir fuarı 2021 giriş ücreti ne kadar?

İzmir Fuarı 3-12 Eylül tarihlerinde, 16.00-23.00 saatleri arasında ziyaret edlebilece. Fuar giriş ücretleri; Öğrenci 3,5 TL, Tam 5 TL olarak belirlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *