Izmir Gazi Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Izmir gazi hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Özel Gazi Hastanesi -ACİL yakınından geçiyor: 253, 691, 921, 951.

Alsancak Gazi Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gazi Hastanesi yakınından geçiyor: 921, 951.

Izmir gazi hastanesi hangi semtte?

Özel Gazi Hastanesi Haritası Semt /Mahalle olarak Kahramanlar Mh. ve Konak ilçesine bağlıdır. Özel Gazi Hastanesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Özel Gazi Hastanesi posta kodu 35230.

Aştiden Gazi Üniversitesi Hastanesine Nasıl Gidilir?

AŞTİ’den hastanemize en kolay ulaşım Ankaray ile Bahçelievler istasyonunda indikten sonra kısa bir yürüyüş mesafesiyle sağlanmaktadır. Ayrıca AŞTİ önünden geçen, Emek-Bahçelievler ve Ulus dolmuşlarını da ulaşım için kullanabilirsiniz.

Izban ile karşıyakaya nasıl gidilir?

İzmir’den Karşıyaka’ya Ulaşım İzban ile gitmek isterseniz; Aliağa – Menemen İzban hattını kullanarak Karşıyaka durağında inmeniz gerekmektedir. İzban ile ulaşım ücreti ortalama 4-5 TL’dir. Metro ile gitmek için; Evka-3 – Bornova metro hattını kullanarak İzban Aliağa- Menemen hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Izmir otogar Çiğli nasıl gidilir?

Çiğli ‘ ye otobüs ile ulaşmak isteyenlerin öncelikle İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşmaları gerekmektedir. İzmir Otobüs Terminali’ne geldikten sonra terminalin 2. Katında yer alan ilçe şehir içi Çiğli minibüsleri ile kolaylıkla yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

You might be interested:  Veni Vidi Göz Izmir Nerede?

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi hangi ilçede?

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 39.934586 enlem ve 32.824299 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Emniyet Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi posta kodu 06560.

Ankara Gazi Hastanesine hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Gazi Hastanesi yakınından geçiyor: 114, 178-3, 220-7, 339-7, 419-5, 450, 508-5.

Gazi Üniversitesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gazi Üniversitesi yakınından geçiyor: 114, 220-7, 339-7, 419-5, 450.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *