Izmir Gaziemirden Çeşmeye Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Izmir Çeşme arası nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Çeşme’ye Çeşme Seyahat otobüslerinin direkt seferleri var. Bu otobüsler İzmir -Çeşme Otoyolu’nu kullanarak Alaçatı ve Ilıca’ya uğradıktan sonra Çeşme Otogar’a kadar gidiyor. Yaz döneminde 30 dakikada bir sefer yapan otobüsler, kış döneminde 45-60 dakika arasında sefer sıklığına sahip.

Izmir otogar Alaçatı arası nasıl gidilir?

İzmir Otogar ‘dan Alaçatı ‘ya nasıl gidilir: Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir – Alaçatı -Çeşme güzergahında taşımacılık yapıyor. Nisan-Kasım arasında neredeyse her saat başı, yılın diğer döneminde ise daha seyrek seferler düzenleniyor. İzmir Alaçatı otobüs fiyatı 25TL ve 1,5 saat sürüyor. Araçlar 141 nolu perondan kalkıyor.

Çeşme’ye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çeşme yakınından geçiyor: 760, HAVAŞ- ÇEŞME.

Çeşme’de metro var mı?

İZMIR METROSU, İzmir bölgesinde bulunan Çeşme seyahat konumuna giden son Metro aracıdır.

Izmir otogar Çeşme kaç lira?

İzmir Otogarı İlçeler Terminali’nden Çeşme Seyahat Otobüs firması ile 29 TL’ye,( sabah 07:00 den akşam 22:00’a kadar her saat otogardan Çeşme ‘ye otobüs kalkmaktadır.)

Izmir Merkez Çeşme arası kaç km?

İzmir Çeşme Arası Kaç Km dir? İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

You might be interested:  Izmir Üçyoldan Bucaya Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

İzmir merkezden Alaçatı Nasıl Gidilir?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı ‘ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı ‘da inebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Istanbuldan Alaçatıya arabayla nasıl gidilir?

İstanbul ‘a 640 km, Bursa’ya 410 km, Ankara’ya 660 km uzaklıkta bulunan Alaçatı ‘ya ulaşmak için İzmir – Çeşme otoyolunu kullanabilirsiniz. Bu otoyolun Çeşme’den bir önceki çıkışı olan Alaçatı ‘ya saparak şehrin merkezine kadar gidebilirsiniz.

İzmir merkezden Foça’ya Nasıl Gidilir?

Foça ‘ya İzmir ‘den ulaşım için en hızlı ve en kolay yöntemlerden biri banliyö treni İZBAN. İzmir kent merkezinden İZBAN trenine binerek Hatundere İstasyonu’nda indikten sonra tren seferleri ile koordineli bir şekilde çalışan 744 numaralı Foça -Hatundere Aktarma ESHOT otobüslerini kullanarak Foça ‘ya gidebilirsiniz.

Alaçatı izmir arası kaç km?

İzmir ve Alaçatı ‘nın arasının ne kadar olduğu ise yukarıda bahsedilen özelliklerin ışığında yaklaşık 70 km ‘dir.

Urla Çeşme nasıl gidilir?

BELEDİYE OTOBÜSÜYLE 760 numaralı Urla – Çeşme otobüsü ile de Urla ‘dan Çeşme ‘ye gidilebilir. Urla – Çeşme arası ulaşım, İzmirim Kart ile tam 4,50TL, öğrenci 2,45TL, öğretmen ise 2,75TL. İzmir şehir merkezinden Urla ‘ya gitmek için, 725 numaralı F. Altay- Urla otobüsüne binmek gerekiyor.

Ilıca Plajı nasıl?

Plajının geniş ve ücretsiz olması, deniz keyfinin çok rahat bir şekilde çıkarılabileceği bir alandır. Boyalık Mevkii civarında bulunan Ilıca Plajı denizi berrak bir suya sahiptir. Birkaç yüz metre gidildiği halde hala boyu aşmayan denizi ile özellikle çocuklu aileler için tercih edilen plajlar arasında yer alır.

You might be interested:  Izmir Otogardan Bayraklı Ya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Izmir metro kaç dakika sürüyor?

Yön: Evka 3 Duraklar: 17 Yolculuk Süresi: 31 dk Hat Özeti: Fahrettin Altay, Poligon, Göztepe, Hatay, İzmirspor, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova Metro, Ege Üniversitesi, Evka 3 İZMIR METROSU metro hattı (Evka 3) arası 2 güzergah içeriyor.

Metro ile Bornova’ya Nasıl Gidilir?

Bornova ‘ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *