Izmir Gümüldüre Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Izmir Gümüldür dolmuşları nereden kalkıyor?

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür ‘e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir -Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür ‘e ulaşıyor.

Izmir Gümüldür hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

Gümüldür hangi ile bağlı?

Gümüldür 38.076412 enlem ve 27.022032 boylamda yer almaktadır. Menderes ilçesine bağlıdır. Gümüldür haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Gümüldür izmir arası kaç km?

İzmir ‘den Gümüldür ‘e Ulaşım İzmir merkeze bir kere ulaştınız mı, geriye sadece 50 km ‘lik bir mesafeniz kalıyor. Bir araç kiralayıp yolların keyfini çıkara çıkara gidebileceğiniz gibi otobüs ve minibüsleri de kullanabilirsiniz.

Izmir Özdere dolmuşları nereden kalkıyor?

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere ‘ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden kalkan Özdere dolmuşları 2 saate yakın bir sürede Özdere ‘ye ulaşıyor.

Izmir Seferihisar nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

You might be interested:  Izmir Otogar'dan Havaalanına Taksi Ne Kadar?(Çözünme)

776 nereden kalkıyor?

776 otobüs hattının ilk durağı Doğanbey olup son durağı Cumaovası Aktarma Merkezi durağıdır. 776 (Cumaovası Akt.), her gün çalışıyor.

İzmir otogar Gümüldür kaç saat?

İzmir – Gümüldür arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İzmir – Gümüldür arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 52dk sürmektedir.

İzmir ürkmez e nasıl gidilir?

Ürkmez, İzmir ‘in Seferhisar ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. İzmir kent merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için İzmir Üçkuyular’dan ve İzmir Otogar’dan kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüldür ilçe midir?

Gümüldür Özdere Ürkmez ekonomik, sosyal, kültürel ve coğrafi anlamda ilçe olmayı çoktan hak etmiştir. Devletten aldığından fazlasını, devlete veren bir İzmir/menderes GÜMÜLDÜR köyüdür. GÜMÜLDÜR ‘nin ilçe olmasıyla hem Gümüldürlürler, hem de komşu köyler derin bir nefes alacaktır.

Gümüldür’de nerede denize girilir?

Sadece İzmir halkı değil aynı zamanda hem yerli hem de yabancı turistlerin akın ettiği sahil alanlarından biridir.

 • Gümüldür Halk Plajı Gümüldür halk Plajı en çok tercih edilen plaj olarak öne çıkıyor.
 • Gümüldür -Özdere Plajları
 • Denizatı Tatil Köyü Plajı
 • Lookea Maxima Bay Plajları
 • Club Cactus Paradise Plajı

Gümüldür’de ne yapılır?

Gümüldür ‘de Gezilecek Yerler

 • Kolophon Antik Kenti. Kolophon Antik Kenti.
 • Klaros Antik Kenti. Klaros Antik Kenti.
 • Orman Kampı Gümüldür Orman Kampı
 • Deniz Pınarı Deniz Pınarı
 • Çukuraltı Halk Plajı Çukuraltı Plajı
 • Notion Antik Kenti. Notion Antik Kenti.
 • Roma Hamamı Roma Hamamı
 • Yıkık Minare. Yıkık Minare.

Özdere izmir arası kaç km?

Özdere, İzmir merkeze sadece 70 km uzaklıkta. Şehrin güney kısmında yer alıyor. Eğer İzmir ‘e uçakla gelmeyi tercih ettiyseniz havaalanından Özdere ‘ye ulaşım için minibüsleri kullanabilir ya da araç kiralayıp geze geze gidebilirsiniz. Yolculuğunuz yaklaşık yarım saat sürecek çünkü havaalanıyla Özdere arasında 45 km var.

You might be interested:  Izmir Optimumun Sahibi Kim?(Mükemmel cevap)

Izmir Merkez Seferihisar kaç km?

Seferihisar ‘a Özel Araç İle Ulaşım İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Sığacık izmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor. – Alaçatı – Sığacık arası 76 km, 1 saat sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *