Izmir Güzelbahçe Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • Güzelbahçe’ye Nasıl Gidilir? Güzelbahçe’ye ulaşım en kullanışlı ve rahat olarak tercih edilebilecek toplu taşıma alternatifinde otobüs yer almaktadır. Güzelbahçe merkeze kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir.

Izmir Güzelbahçe hangi otobüs gider?

İzmir ‘den Güzelbahçe ‘ye Ulaşım Şehir merkezinden ulaşım 8, 82, 975, 984 ve 987 no’lu otobüs hatları ile sağlanmaktadır.

Güzelbahçede metro var mı?

İZMIR METROSU, İzmir bölgesinde bulunan 8 Güzelbahçe – Halkapınar Metro konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Konaktan Güzelbahçe’ye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Güzelbahçe / Konak yakınından geçiyor: 981, 984, 987.

Güzelbahçe Belediyesi hangi otobüs gider?

İlçeye ulaşım ESHOT Genel Müdürlüğü’nün 8, 82, 320, 321, 975, 981, 982, 983, 984, 985 hat numaralı halk otobüsleri ile sağlanmaktadır. Güzelbahçe, Urla ve Seferihisar dolmuşları ilçemizden geçmektedir.

8 numara Eshot nerede?

8 ( ESHOT ) 8 otobüs hattının ilk durağı Güzelbahçe olup son durağı Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağıdır. 8 (F.Altay Akt.), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 8 hattında 56 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 56 dakika.

Izmir Güzelbahçe Belediyesi hangi partiden?

Cumhuriyet Halk Partisi adayı Mustafa İnce Güzelbahçe’nin yeni belediye başkanı olmuştur. 2014 yerel seçimlerinden sonra ilçeye bağlı Çamlı, Payamlı ve Küçükkaya köyleri mahalleye dönüştürüldü.

Izmir metro durakları arası kaç dakika?

Metro, İzmir ‘in Evka 3 semtinden başlayarak Üçkuyular Fahrettin Altay’a kadar hizmet vermektedir. İzmir metro durakları hem yerin altında hem de üstündedir. İstasyon arası bekleme süresi yaklaşık 1 dakika iken yaklaşık 4 dakikada bir metro kalkışı gerçekleşmektedir.

You might be interested:  Kemer Patlıcanı Nerede Yetişir?(Doğru cevap)

Narlidere hangi otobus?

Bu Otobüs hatları NARLIDERE yakınından geçiyor: 5, 510, 551, 6.

Izmir Seferihisar nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Konak nasıl gidilir?

Konak ‘a ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma seçenekleri; otobüs, tren, vapur, İZBAN ve İzmir Metrosu’dur. Konak ‘a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir. Konak ‘a otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *