Izmir Havaalanı Kuşadası Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası‘na en yakın ve en işlek havalimanı. Havalimanından HAVAŞ otobüsleri Kuşadası ve Söke’ye servis yapıyor. Atlasglobal’in de yolculara özel ücretli otobüsü var. İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan Aydın Otoyolu üzerinden Kuşadası‘na 1 saatte ulaşılabiliyor.

  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Kuşadası’na Nasıl Gidilir? İzmir Havalimanından Kuşadasına Ulaşım, için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada kolay olan birkaç seçenek üzerinde duracağız. Umarız sizlere yardımcı olur. 1. Seçenek: Havaş Otobüsleri ile; 2.

Izbanla Kusadasina nasil gidilir?

Izmir tren sistemi Izban, havaalanından Selçuk’a kadar gider. Selçuk garajından ise Kuşadası ‘na 25 dakikalık bir minibus yolculuğu ile ulaşılabilir. Havaalanı servis, tren ve dolmuş saatleri sezona göre değişiklik göstermekte olup kesin saatleri kendi hizmet verdikleri sitelerden öğrenilebilir.

Kuşadası Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ – KUŞADASI ( Havaş ) HAVAŞ – KUŞADASI otobüs hattının ilk durağı Kuşadası Otogar ( Havaş ) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ – KUŞADASI (Havalimanı), her gün çalışıyor.

İzmir ili ile Kuşadasına nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na İzmir ‘e uçakla geldikten sonra da kolayca ulaşılabilmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ na 65 km uzaklıkta olan Kuşadası ‘ na uçaktan indikten sonra HAVAŞ otobüsleri ile gidilebilir. Bazı yerel hava yolu şirketlerinin Kuşadası ‘ na servis hizmeti de bulunmaktadır.

You might be interested:  Kuşadası Deniz Nasıl?(EN iyi 5 ipucu)

Kuşadası’na en yakın havaalanı hangisi?

Bölgeye canlılık katan tarihi mirasları görmeye gelenler için bir diğer ulaşım aracı da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası ‘ na 95 km yakınlıktadır.

Izbanla Selçuk’a nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a ulaşım: İZBAN treni havalimanından da geçiyor. Tepeköy yönünde İZBAN ‘a binmeniz gerekiyor. Tepeköy’de inip aynı noktada Selçuk trenine aktarma yapıyorsunuz. İZBAN hattının ilk treni Tepeköy’den Selçuk’a 06.40’te kalkıyor.

Aydın Havaş nereden kalkıyor?

Aydın ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Aydın da Havaş otobüsleri Otogarda yolcu alıp indirmektedir. Aydın Otogar’da 28 Nolu Perondan hareket etmektedir. Yolculuğunuz hakkında burada ki havaş görevlilerinden de bilgi alabilirsiniz.

Ordu Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüsleri, Ordu -Giresun havalimanı iç Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu çıkışından hareket etmektedir., Havaş Otobüs Servisleri uçak kalkış saatlerine göre düzenlenmektedir. Uçak inişinden sonra Havaalanından Şehir Merkezine hareket etmektedir.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Izmir merkezden Kuşadası’na nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na uçakla ulaşım Havalimanından HAVAŞ otobüsleri Kuşadası ve Söke’ye servis yapıyor. Atlasglobal’in de yolculara özel ücretli otobüsü var. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Aydın Otoyolu üzerinden Kuşadası ‘ na 1 saatte ulaşılabiliyor. Bu mesafe 82 km.

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

You might be interested:  Izmir Nusret Nerede?(Doğru cevap)

Izmir Otogar metro var mı?

505 numaralı Çamkule-Bornova Metro hattı da otogardan geçiyor. Dilerseniz bu hattı da kullanabilirsiniz.

Didim hangi havaalanına yakın?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı ‘na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı ‘na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Kuşadasına en ucuz nasıl gidilir?

En uygun fiyata Kuşadası Uçak Bileti için tıklayınız. Kuşadası’na havayolunu kullanıp ulaşmak için Kuşadası’na 82 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşlarından faydalanabilirsiniz.

Istanbul’dan Kuşadası’na uçakla nasıl gidilir?

Kuşadası – İstanbul arası yaklaşık olarak 474 km’dir. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket eden uçak ile ortalama 1 saat 15 dakika gibi bir sürede İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ na gidebilirsiniz. Ardından 67 km’lik bir yolculuk sonrası Kuşadası ‘ na varmış olacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *