Izmir Havaalanından Bergama’ya Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

3. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Bergama’ya ulaşım Özel aracı olmayanlar İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İZBAN banliyö trenini kullanarak Aliağa’ya gidip, Aliağa’dan 835 numaralı Aliağa Aktarma-Bergama belediye otobüsü ile Bergama‘ya ulaşabiliyor.

  • İzmir Havaalanından Bergama’ya Ulaşım: Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban ile Menemen veya Aliağa duraklarında inebilirsiniz. Buradan Bergama Dolmuş veya otobüslerine binebilirsiniz. İzmir Otogardan Bergama’ya Ulaşım: Günün her saatinde Bergama’ya kalkan otobüsler mevcuttur.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Bergama arası kaç km?

Hava yolu ile: Bergama İzmir Adnan Menderes Havalimanına 130 km uzaklıktadır. Havalimanı içindeki İZBAN raylı sistemle Aliağa’ya kadar kesintisiz gelinebilmektedir.

Izmir merkezden Bergama’ya nasıl gidilir?

Toplu Taşıma ile Bergama Nasıl Gidilir? İzmir ‘den herhangi bir İzban Durağına binerek son durak olan Aliağa istasyonunda inebilirsiniz. Buradan her saat Bergama ‘ya belediye otobüsleri kalkmaktadır. Bergama – Aliağa Aktarma Hattı olan 835 Numaralı otobüse binebilirsiniz.

Balıkesirden Bergama’ya nasıl gidilir?

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda indikten sonra, Bergama otobüsleri kullanılabilir. Balıkesir – Bergama arası otobüs ile yolculuk ortalama 1.5 saat sürmektedir ve otobüs bileti fiyatları ortalama 30-40 TL’dir. Özel aracınızla İstanbul’dan Bergama ‘ya gitmek için, İstanbul – İzmir Karayolu’nu kullanabilirsiniz.

Bergama izmir arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Bergama arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Aliağa Izbandan Bergama’ya nasıl gidilir?

İzmir kent merkezinden banliyö treni İZBAN ‘ı kullanarak kuzeydeki son istasyon olan Aliağa ‘ya geldikten sonra, Aliağa İZBAN İstasyonu’ndan hareket eden 835 numaralı Aliağa Aktarma- Bergama otobüsünü kullanarak Bergama ‘ya gidebilirsiniz.

You might be interested:  Ticaret Sicil Tasdiknamesi Nasıl Alınır Izmir?(Doğru cevap)

Eshot Bergama Aliağa kaç dakika?

835 ( ESHOT ) 835 otobüs hattının ilk durağı Bergama Son Durak olup son durağı Aliağa Terminal İçi durağıdır. 835 ( Aliağa ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 835 hattında 60 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 96 dakika.

Izmir dikili arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Dikili arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 52 dakika sürmektedir. İzmir – Dikili arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Soma izmir arası otobüsle kaç saat?

İzmir ‘den 1-1,5 saatlik otobüs yolculuğu ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz Soma ‘ya Türkiye’nin diğer illerinden de aktarmalı veya aktarmasız olarak ulaşmak mümkün.

Izmir Bergama otobüs bileti ne kadar?

İzmir Bergama otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 40 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *