Izmir Havaalanından Seferihisar’a Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • Havaalanından çıktıktan sonra, İZBAN hattını kullanarak Cumaovası durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan, Seferihisar’a giden 829 no’lu otobüs hattını kullanarak ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ile Seferihisar arası toplu taşıma ile yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı Seferihisar nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan Seferihisar ‘a ulaşım Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN trenine binerek Cumaovası İstasyonu’ndan 829 numaralı Seferihisar -Cumaovası Aktarma otobüsünü kullanarak Seferihisar ‘a ulaşabilirsiniz.

Izmir Seferihisar otobüsleri nereden kalkıyor?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden hareket eden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleri Seferihisar ilçe merkezine kadar gidiyor. Aktarma merkezinin yanında yer alan Semt Garajı’ndan Ürkmez ve Seferihisar dolmuşları ile de ilçeye ulaşabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı Seferihisar arası kaç kilometre?

Seferihisar ‘a Havayolu İle Ulaşım Seferihisar ‘a uçak yolculuğu ile gitmek isteyen ziyaretçilerin, Adnan Menderes Havalimanı ‘nı kullanmaları gerekmektedir. İlçe, havalimanına ortalama 55 km ‘dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir.

Izmir havaalanı Sığacık nasıl gidilir?

Havalimanı ‘ndan Sığacık ‘a ulaşmak için havalimanındaki İZBAN İstasyonu’ndan Cumaovası’na geçip oradan 829 hat numaralı Cumaovası-Seferihisar belediye otobüsüne binebilirsiniz. Sığacık yol ayrımında indikten sonra ister otobüs, ister minibüs ile Sığacık ‘a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Körfezi Nerede?(Mükemmel cevap)

İzmir Seferihisar Sığacık arası kaç kilometre?

Sığacık, Seferihisar merkezden 5 km uzakta, Kanuni’nin Rodos seferi için yaptırdığı kalenin surlarının içine saklanmış, Arnavut kaldırımlı sokaklara dizilmiş, avlulu, cumbalı, tahta panjurlu konaklarla dolu mükemmel korunmuş mimarisi, aydın sakinleri ve ruhu dinlendiren güzelliği ile film seti gibi bir sahil kasabası.

Seferihisar Akarca Plajı nasıl gidilir?

İzmir otogardan Seferihisar dolmuşlarını kullanarak ya da Üçkuyulardan 985 numaralı otobüse binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Buradan da Sığacık dolmuşlarını kullanabilirsiniz. 640 numaralı otobüsle de Sığacık’a ulaşabilirsiniz. Buradan isterseniz yürüme mesafesinde plaja ulaşabilirsiniz.

Narlıdereye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 554. Konak- Narlıdere yakınından geçiyor: 10, 253, 27, 587.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Foça arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan Foça ve Çeşme’ye Nasıl Gidilir? İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Foça arası mesafe 80 kilometredir ve Foça ‘ya gitmek için 2 toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan biri İZBAN treni diğeri de otobüstür.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Urla ile havaalanı arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla ‘ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Sığacık köy pazarı hangi gün?

Biri şehir merkezinde Salı günleri kurulan Seferihisar köy pazarı, diğeri de Sığacık kale içinde Pazar günleri kurulan Sığacık üretici pazarı.

Sığacık dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir- Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı’ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Otogardan Izbana Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Izmir’in Sığacık ilçesi nerede?

Sığacık İzmir ‘in Seferihisar ilçesinin 3 kilometre batısında, Sığacık Körfezi’nde yer alır. İzmir ‘e 50 kilometre uzaklıkta bulunan Sığacık Ege’nin en güzel tatil yörelerinden biridir. İstanbul – Sığacık arası 526 kilometre, Ankara – Sığacık arası 650 kilometredir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *