Izmir Havalimanindan Aydin A Nasil Gidilir?(Çözüm bulundu)

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Aydın arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Havaş otobüslerini, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu çıkışında görebilirsiniz. Yolun hemen karşısında Havaş otobüslerinin durakları bulunmaktadır Kapıdan çıkınca hemen görebilirsiniz.

  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Aydına Nasıl Gidilir? İzmir Havalimanından Aydına Ulaşım, için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada kolay olan birkaç seçenek üzerinde duracağız. Umarız sizlere yardımcı olur. 1. Seçenek: Havaş Otobüsleri ile; 2.

Aydın izmir Havaş kaç saat?

Havaş Aydın İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası Yolculuk Süresi. Yaklaşık 90 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Izmir havalimanı Söke nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan SÖKEYE Nasıl Gidilir? How can get to Söke from İzmir Adnan Menderes Airport

  1. Seçenek: Havaş Otobüsleri ile;
  2. Seçenek: 204 nolu ESHOT Havalimanı-Otogar Otobüsü ile İzmir Otogarına gidebilir ve oradan da Söke İzmir arası çalışan otobüsleri kullanarak Sökeye gidebilirsiniz.;

Izmir havaalanı izmir Otogar nasıl gidilir?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Adnan Menderes Havalimanından nazilliye nasıl gidilir?

204 Numaralı Otobüsler ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan Otogara rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. İzmir otogarına ulaştıktan sonra Aydın Nazilli ile İzmir arasında çalışan şehirlerarası otobüsler ile Nazilli’ye gidebilirisiniz.

You might be interested:  Izmir Deneyap Atölyeleri Nerede?(En iyi çözüm)

Izmir Havaş çalışıyor mu?

Havaş Yolcu Servisleri, İzmir Havalimanı ile İzmir şehir merkezi ve birçok nokta arasında karşılıklı olarak ulaşım hizmeti vermektedir. İzmir Havalimanında, Havaş Otobüsleri aşağıdaki noktalara servis düzenlemektedir.

Kuşadası Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ – KUŞADASI ( Havaş ) HAVAŞ – KUŞADASI otobüs hattının ilk durağı Kuşadası Otogar ( Havaş ) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ – KUŞADASI (Havalimanı), her gün çalışıyor.

Izmir havalimanına metro ile nasıl gidilir?

Hat üzerindeki Hilal ve Halkapınar istasyonlarından ise İzmir metrosuna aktarma yapılabilmektedir. Mavişehir istasyonundan kalkan 200, Cumhuriyet Meydanı’ndan ‘ndan kalkan 202 ve Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı ESHOT otobüsleri havalimanına 24 saat ulaşım sağlamaktadır.

Izmir havaalanı hangi otobüs gider?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan yapılan otobüs hizmetleri, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan ESHOT Genel Müdürlüğü’nün tahsis etmiş olduğu 200, 202 ve 204 numaralı Havalimanı otobüsleri ile hizmet verilmektedir. 200 numaralı ESHOT İzmir Belediyesi Havalimanı Otobüsü sadece gece saatlerinde çalışmaktadır.

Bornova metrodan havaalanı ne kadar sürer?

204 (ESHOT) 204 otobüs hattının ilk durağı Havalimanı İç Hatlar Geliş olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 204 ( Bornova Metro ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 29 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika. Yolda mısınız?

Nazilli Havaş var mı?

Havaş Servis Güzergahı Havaş Yolculuk Süresi: Nazilli için yolculuk süresi 150 dakika, Aydın için ise 90 dakika olup, bu süre trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaş Nazilli izmir kaç saat sürüyor?

Havaş Nazilli İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası Yolculuk Süresi. Yaklaşık 150 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *