Izmir Karşıyakadan Havaalanına Nasıl Gidilir?

2. Seçenek; Karşıyakadan Havalimanına İzmir İZBAN Banliyö Treni ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Karşıyaka ve Mavişehire Gidebilir Yine Aynı şekilde Mavişehir ve Karşıyaka’dan İzmir Andan Menderes Havalimanı’na çok rahat ve hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.

  • Karşıyakadan İzmir Havalimanına Ulaşım, için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada kolay olan birkaç seçenek üzerinde duracağız. Umarız sizlere yardımcı olur. 1. Seçenek: Karşıyaka’dan Havaş Otobüsleri ile;

Izmir Izbanla havaalanına nasıl gidilir?

Kuzeyde Aliağa’dan güneyde Selçuk’a kadar 136 km’lik bir hatta seferleri bulunan İZBAN trenlerinin Adnan Menderes Havalimanı’nda durağı var. Hat üzerindeki herhangi bir istasyondan İZBAN trenine binerek havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İZBAN ‘da İzmirim Kart ya da 35 Kart kullanmak şart.

Alsancak Havaş nereden kalkar?

Havaş Alsancak Durağı nerede? Havaş Alsancak durağı Büyük Efes Oteli yanındaki ESHOT otobüs durağından hareket etmektedir.

Urla Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ – URLA ( Havaş ) HAVAŞ – URLA otobüs hattının ilk durağı Urla İlçe Terminali ( Havaş ) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı ( Havaş ) durağıdır.

Izmir havalimanına metro ile nasıl gidilir?

Hat üzerindeki Hilal ve Halkapınar istasyonlarından ise İzmir metrosuna aktarma yapılabilmektedir. Mavişehir istasyonundan kalkan 200, Cumhuriyet Meydanı’ndan ‘ndan kalkan 202 ve Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı ESHOT otobüsleri havalimanına 24 saat ulaşım sağlamaktadır.

You might be interested:  Izmir Otogardan Aliağa'ya Nasıl Gidebilirim?(EN iyi 5 ipucu)

Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Izmir havaalanından otogara nasıl gidebilirim?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Aydın Havaş nereden kalkıyor?

Aydın ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Aydın da Havaş otobüsleri Otogarda yolcu alıp indirmektedir. Aydın Otogar’da 28 Nolu Perondan hareket etmektedir. Yolculuğunuz hakkında burada ki havaş görevlilerinden de bilgi alabilirsiniz.

Çeşme Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ – ÇEŞME ( Havaş ) HAVAŞ – ÇEŞME otobüs hattının ilk durağı Adnan Menderes Havalimanı ( Havaş ) olup son durağı Çeşme Otogar ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ – ÇEŞME ( Çeşme ), her gün çalışıyor.

Kuşadası Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ – KUŞADASI ( Havaş ) HAVAŞ – KUŞADASI otobüs hattının ilk durağı Kuşadası Otogar ( Havaş ) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ – KUŞADASI (Havalimanı), her gün çalışıyor.

Urla ile havaalanı arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla ‘ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Izmir urla arası kaç kilometre?

İzmir Urla arası 39 Km ‘dir. Bu mesafe 35 dakika sürmektedir.

Izmir havalimanı urla nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan Urla ‘ya doğrudan ulaşım imkanı yok. Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN’la Hilal İstasyonu’na kadar gidip, Hilal’den metroya binerek Fahrettin Altay’da inip Üçkuyular Semt Garajı’ndan Urla dolmuşlarına ya da 984 numaralı ESHOT otobüsüne binerek Urla ‘ya ulaşmak ilk seçenek.

You might be interested:  Izmir Havalimanından Nazilliye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Izmir hava limanı Konak nasıl giderim?

İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak ‘a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı ‘nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanından otobüs ile Konak ‘a gitmek için 202 no’lu Eshot hattı kullanılabilir.

Metro izmir kaça kadar?

İZMİR METRO A.Ş. İzmir Metrosunda İstasyonlar haftanın yedi günü 06:00 – 00:20 saatleri arasında yapılan tren seferleri boyunca yolculara hizmet etmektedir.

Izmir havalimanı Bornova taksi ne kadar?

Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *