Izmir Karşıyaka’ya Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Karşıyaka’ya gitmek için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. bu yazımızda en kolay olduğunu düşündüğümüz 3 seçenek üzerinde durulacaktır. 1. Seçenek: Havaş Otobüsleri ile : 2. Seçenek: İZBAN Baniyo treni ile :

Karşıyaka’ya nasıl gider?

İzmir’in diğer ilçelerinden Karşıyaka ‘ya gitmek için İzdeniz’i kullanabilirsiniz. Karşıyaka ‘ya; Alsancak, Bostanlı, Foça, Göztepe, Güzelbahçe, Karantina, Konak, Mordoğan, Pasaport, Urla ve Üçkuyular’dan vapur ile ulaşım seçeneği mevcuttur. Karşıyaka ‘ya vapur ile ulaşım ücreti ortalama 5- 6 TL’dir.

Izban ile Bornova’ya Nasıl Gidilir?

Havaalanından Bornova ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN ‘a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

Bornovadan Karşıyakaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Karşıyaka – Bornova yakınından geçiyor: 114, 317.

Konak Bostanlı nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konak – Bostanlı Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 157, 202, 253, 285.
  2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
  4. Vapur: BOSTANLI – KONAK, KARŞIYAKA – KONAK.

Izmir Karşıyaka Alsancağa nasıl gidilir?

Karşıyaka’dan vapurla Alsancak ‘a geçebilirsiniz. Ayrıca İZBAN’ı kullanarak da oldukça rahat bir şekilde Alsancak ‘a ulaşımınızı sağlamanız mümkün. Ayrıca; metro bulunan yerlerden, metroya binip Hilal ya da Halkapınar istasyonlarından İZBAN aktarmasıyla Alsancak ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Tire Toki Evleri Nerede?(Çözülmüş)

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Bornova’ya metro ile nasıl gidilir?

Bornova ‘ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

İZBAN ile Selçuk’a nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a ulaşım: İZBAN treni havalimanından da geçiyor. Tepeköy yönünde İZBAN ‘a binmeniz gerekiyor. Tepeköy’de inip aynı noktada Selçuk trenine aktarma yapıyorsunuz. İZBAN hattının ilk treni Tepeköy’den Selçuk’a 06.40’te kalkıyor.

Bornova’da İZBAN var mı?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan İzban Bornova İstasyonu konumuna giden son Metro aracıdır.

Bornovadan Bostanlıya hangi Otobüs gider?

ESHOT 130 – BORNOVA METRO – BOSTANLI İSKELE Güzergahı Gidiş: Bostanlı İskele.

Karşıyaka Mezarlığı otobüsleri nereden kalkıyor?

KARŞIYAKA MEZARLIĞI Hastane Metro Durağından (Yenimahalle) kalkacak 210 No’lu otobüs hattıyla 09.00-17.00 saatleri arasında 15 dakikada bir hizmet verilecek.

Alsancak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Alsancak yakınından geçiyor: 125, 140, 147, 253, 77, 78.

Konak hangi Otobüs gider?

Konak ‘a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir.

Gaziemir Konak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 152 Gaziemir – Konak yakınından geçiyor: 10, 253, 887.

Mavi bahçeye Izbanla nasil gidilir?

Mavibahçe alışveriş merkezine İzban ile ulaşmak için Mavişehir durağında inmeniz gerekmektedir. Ayrıca Mavişehir’e giden 104, 70, 90, 200, 227, 446, 820,827, 525 ve 969 numaralı otobüsler ile de Mavibahçe Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *