Izmir Konaktan Çeşmeye Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • Konak, İzmir ile Çeşme, İzmir arası yol tarifi haritasını inceleyerek İzmir Konak – İzmir Çeşme arası yol mesafesi 89,7 km, yol süresi ise ortalama 1 saat 6 dakika saat sürüyor, yol tarifi haritasından aracınız ile nasıl gidilir öğrenebilir ve karayolu yolculuğu yapmak için bu yol güzergahını kullanabilirsiniz.

Izmirden çeşmeye nasıl gidebilirim?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Çeşme’ye belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla- Çeşme otobüsü ile Çeşme’ye gidebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Urla-Çeşme nasıl gidilir?

BELEDİYE OTOBÜSÜYLE 760 numaralı Urla – Çeşme otobüsü ile de Urla ‘dan Çeşme ‘ye gidilebilir. Urla – Çeşme arası ulaşım, İzmirim Kart ile tam 4,50TL, öğrenci 2,45TL, öğretmen ise 2,75TL. İzmir şehir merkezinden Urla ‘ya gitmek için, 725 numaralı F. Altay- Urla otobüsüne binmek gerekiyor.

Istanbul Çeşme nasıl gidilir?

İstanbul – Çeşme arası 860 kilometre olup özel araçla yolculuk ortalama 9 saatte tamamlanır. İstanbul’dan Yenikapı – Bandırma feribotuna binerek Balıkesir – Manisa – İzmir – Çeşme güzergâhını takip ederek ilçeye ulaşabilirsiniz.

Çeşme’de metro var mı?

İZMIR METROSU, İzmir bölgesinde bulunan Çeşme seyahat konumuna giden son Metro aracıdır.

You might be interested:  Izmir Aydın Otoyol Ücreti Ne Kadar?(Soru)

Izmir otogar Çeşme kaç lira?

İzmir Otogarı İlçeler Terminali’nden Çeşme Seyahat Otobüs firması ile 29 TL’ye,( sabah 07:00 den akşam 22:00’a kadar her saat otogardan Çeşme ‘ye otobüs kalkmaktadır.)

Izmir Çeşme otobüs ile kaç saat?

İzmir – Çeşme arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İzmir – Çeşme arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Urla Çeşme otobüs kaç saat?

Çeşme – Urla arası otobüs yolculuğu ortalama 15sa 53dk sürmektedir.

Urla dolmuşları çalışıyor mu?

Urla ‘ya Dolmuşla Gitmek Urla – İzmir arası Fahrettin Altay’dan her 10 dakikada bir dolmuş mevcuttur. Gündüz ve akşam saatlerinde sefer sayısı artıyor ve 6 – 8 dakikada 1 dolmuş kalkıyor. İzmir’den Urla ‘ya 23:30’a kadar araç var ve 00:00 ile 00:30, 01:00 nöbetçi araçları mevcut.

Urla otobüsü nereden kalkıyor?

İzmir’den Urla ‘ya Ulaşım Bu hat, Fahrettin Altay Metro İstasyonu’nun yanında yer alan otobüs duraklarından kalkmaktadır. 984 no’lu hat, her 15-30 dakikada bir kalkmaktadır. Urla ‘nın köylerine İzmir şehir merkezinden ulaşım için 732, 733, 734, 737, 738, 760 ve 761 no’lu otobüs hatlarını da kullanabilirsiniz.

Istanbuldan çeşmeye uçakla nasıl gidilir?

Çeşme’ye direk uçuş yoktur, havayolu ile bu tatil merkezine ulaşım için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşlarını kullanabilirsiniz.

Ankaradan Cesmeye nasil gidilir?

Ankara ‘dan Çeşme ‘ye havayolu ile gitmek için, Ankara – İzmir Adnan Menderes Havalimanı uçuş seferlerini tercih edebilirsiniz. Buradan, Çeşme ‘ye giden ulaşım seçeneklerine aktarma yapmanız gerekmektedir. Ankara – Çeşme arası otobüs yolculuğu ise ortalama 9 saat sürmektedir ve ortalama 100-125 TL ödemeniz gerekmektedir.

Çeşme Alaçatı ya nasıl gidilir?

Çeşme’den Alaçatı ‘ya nasıl gidilir Alaçatı -Ilıca- Çeşme dolmuşları sabah 07.00’den akşam 21.00’e kadar her 10 dakikada bir, 21.00’den 24.00’e kadar her 15 dakikada bir sefer gerçekleştiriyor. Dolmuşlar Çeşme Otogar’dan hareket edip, Ilıca ve Alaçatı merkeze uğruyor.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Kordona Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Ilıca Plajı nasıl?

Plajının geniş ve ücretsiz olması, deniz keyfinin çok rahat bir şekilde çıkarılabileceği bir alandır. Boyalık Mevkii civarında bulunan Ilıca Plajı denizi berrak bir suya sahiptir. Birkaç yüz metre gidildiği halde hala boyu aşmayan denizi ile özellikle çocuklu aileler için tercih edilen plajlar arasında yer alır.

Izmir metro kaç dakika sürüyor?

Yön: Evka 3 Duraklar: 17 Yolculuk Süresi: 31 dk Hat Özeti: Fahrettin Altay, Poligon, Göztepe, Hatay, İzmirspor, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova Metro, Ege Üniversitesi, Evka 3 İZMIR METROSU metro hattı (Evka 3) arası 2 güzergah içeriyor.

Metro ile Bornova’ya Nasıl Gidilir?

Bornova ‘ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *