Izmir Lc Waikiki Outlet Mağazaları Nerede?(En iyi çözüm)

En büyük LC Waikiki mağazası nerede?

Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından biri olan LC Waikiki ‘nin 47 ülkede 1000’e yakın mağazası bulunuyor. Giyimkent’te yapımı süren binasında açılacak olan outlet mağaza şimdiye kadar açılan en büyük LC Waikiki outlet olma özelliğini taşıyacak.

LC Waikiki hangi ülkelerde var?

Bu ilk adımdan sonra hızla yol alarak bugün; Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna, Bulgaristan, Fas, Gürcistan, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Mısır, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Ukrayna olmak üzere 46 ülkede 954 mağaza ile hizmet vermektedir.

LC Waikiki kaç tane şubesi var?

Yurt içi. Türkiye ‘de ise 79 ilde 400’den fazla LC Waikiki mağazası bulunmaktadır.

Istanbul’daki en büyük LCW Home mağazası nerede?

Anadolu yakasının en büyük LC Waikiki mağazasında LCW Home, Dream, Disney koleksiyonları ve daha fazlası Tepe Nautilus’ta sizleri bekliyor!

LCW Almanya’da nerede?

LC Waikiki – Stadtkern – Essen, Nordrhein-Westfalen.

LC Waikiki sahibi kim nereli?

1961 Malatya doğumlu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra ticarete atıldı. 1990 yılında İstanbul’a yerleşti ve Tema Tekstil’in kurucu ortakları arasında yer aldı. Bu süre zarfında Marmara Üniversitesi Stratejik İşletmecilik Yönetimi ihtisas programını tamamladı.

LCW dünyada kaç ülkede faaliyet gösteriyor?

Lc waikiki şirketi 1988 yılında Fransa’da kurulmuş ancak 1997 yılında bir Türk markası olmuştur. Lc waikiki şirketinin 47 ülkede 1047 mağazası bulunmaktadır.

You might be interested:  Izmir De Ne Yenir Vedat Milor?(Doğru cevap)

LC Waikiki israil malı mı?

Kısaltması LCW ( LC Waikiki ) olan markayı 1985 yılında Fransa’da George Amoual kurulmuştur. Ama şuanki sahibi o değildir. Bir Türktür.

LC Waikiki sahibi kimdir?

LC Waikiki genellikle 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

LC Waikiki kaç mağazası var 2020?

9 yeni ülke ile yurt içinde 15, yurt dışında 115 olmak üzere toplam 130 yeni mağaza açacağız. Böylece 2020 ‘de 4 kıtada 56 ülkede faaliyet göstermeyi ve 1125 mağaza sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Bu da toplam mağaza alanımızın 1 milyon 950 bin metrekareye ulaşması anlamına geliyor.

LC Waikiki kaç kişi çalışıyor 2020?

Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde kurulan fabrikalar ile dünyanın önde gelen markalarının üretim ve ihracatına yönelik çalışmalara da devam ediyoruz. 2020 itibariyle 22.6 milyar TL net satış, yaklaşık 50 bin istihdam, 845 milyon USD ihracat ve 1000’den fazla mağaza sayısına ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

LCW Home mağazası ilk nerede açıldı?

Büyük çoğunluğu Bursa ve Denizli’de üretilen LCW Home ürünleri başlangıçta Türkiye genelinde 10 mağazada ve www.lcwaikiki.com’da satışa sunuluyor. Ekim ayı itibari ile de LCW Home ürünleri 20 mağazada daha yer alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *