Izmir / Ödemiş Hayvan Pazarı Hangi Gün?(Çözüm bulundu)

Hayvan Pazarı her hafta Cumartesi günü saat 04:00’dan itibaren hizmet vermektedir.

  • Erzurum – Hafta İçi Her Gün Eskişehir – Çarşamba Hatay – Perşembe Hatay-Dörtyol-Cumartesi İzmir – Ödemiş – Cumartesi – (Perşembe, Cuma) Isparta-Çarşamba Kars – Hafta İçi Her Gün

Kemalpaşa hayvan pazarı hangi gün?

Canlı hayvan pazarı perşembe günleri olmak üzere haftada bir kez kurulmaktadır.

Izmir torbalı hayvan pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da hayvan pazarı PERŞEMBE ve PAZAR günleri kurulmaktadır.

Hayvan pazarı hangi gün kuruluyor?

01.12.2020 tarih ve 132 sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararı ile İl merkezinde Pazar günü kurulan hayvan pazarının Pazartesi günleri, küçük ve büyük baş hayvanlar için tek pazar olmak üzere, saat 07.00 de başlayacak şekilde kurulmasına, içeride her 5 m² de 1 kişi olacak şekilde planlama yapılmasına, kurallara

Kelkit hayvan pazarı hangi gün?

Hayvancılık Bölgesi olan İlçemizin günümüzün koşullarına uygun bir hayvan pazarına ihtiyacı vardı ve bunu yaptık. Bu vesile ile Cumartesi günleri açık olan hayvan pazarımızı Çarşamba günleri de açarak Bu sektörün canlı kalmasına yardımcı olmak istiyoruz.

Canlı hayvan pazarı hangi gün?

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına özen gösterilerek girilen hayvan pazarı, hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle cuma günleri açık olacak.

Bursa Yenişehir hayvan pazarı hangi gün?

Yenişehir ‘de salı günleri kurulan hayvan pazarına bölgenin haricinde ülkenin birçok yerinden hayvan satıcıları geliyor.

You might be interested:  Pazar Günü Izmir De Ne Yapılır?(Soru)

Hayvan pazarı hangi gün?

Balıkesir Küçükbaş hayvan pazarı; bölgedeki yetiştiricilerin dışında Bursa, Çanakkale gibi çevre il ve ilçelerden kasaplık, besilik, damızlık büyükbaş küçükbaş hayvanların ve diğer amaçlı hayvanların alınıp satılmaları amaçlı Balıkesir adresinde haftanın her pazartesi günü kurulmaktadır.

Çatalca hayvan pazarı hangi gün?

Çatalca Belediyesi tarafından geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesi hazırlanan ve vatandaşlar tarafından beğeni kazanan Kurban Satım ve Kesim Alanı, ilçede Hayvan Pazarı olarak hizmet vermeye devam edecek.

Burdur’un hayvan pazarı hangi gün?

Pazarımız eskiden haftada üç gün olarak kurulurken bugün haftanın Cumartesi günleri kurulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *