Izmir Optimuma Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Metro hattında Halkapınar ya da Hilal durağından İzban’a aktarma yaptıktan sonra, Cumaovası-Aliağa hattı üzerinde “Esbaş” durağında inerek İzmir Optimum’a ulaşabilirsiniz.

  • Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi İzmir Gaziemir’de bulunmaktadır. Konak ‘tan 233 numaralı otobüse binerek Esbaş Aktarma’ da indiğinizde Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Izmir Optimuma hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Optimum yakınından geçiyor: 202, 691, 887.

Optimum Outlet için hangi metro?

metro. Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı ‘nda inerek Optimum ‘a ulaşabilirsiniz.

Izmir Optimum AVM hangi semtte?

Optimum AVM, 38.338314 enlem ve 27.134636 boylamda yer almaktadır. Gaziemir ilçesine bağlıdır. Optimum AVM, haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Eskiizmirden optimuma nasıl gidilir?

Metro hattında Halkapınar ya da Hilal durağından İzban’a aktarma yaptıktan sonra, Cumaovası-Aliağa hattı üzerinde “Esbaş” durağında inerek İzmir Optimum’a ulaşabilirsiniz.

Point Bornova hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Point Bornova yakınından geçiyor: 204, 302, 555, 59.

Yenisahra metrodan optimuma nasıl gidilir?

Uzunçayır Durağı’nda inip E5 otoyolu üzerinden Kartal istikametine giden minibüs ve otobüsleri kullanarak Yenisahra Durağı’nda inip Optimum’a ulaşabilirsiniz. İstanbul Optimum Outlet AVM`ye metro ile ulaşım; Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı’nda inerek Optimum’a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Den Akbük E Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Ankara Optimuma metro ile nasıl gidilir?

Sıhhiye’den 504, 510, 514, 515,520, 525, 542 No’lu otobüsler ile, Kızılay’dan Eryaman istikametinde gelen 541 No’lu otobüsler ile, Batıkent metro durağından hareket eden 547 ve 245 No’lu hatlar ile, Ümitköy Metro İstasyonu’ndan 521,517 No’lu hatlar ile Ankara Optimum Outlet’e ulaşabilirsiniz.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Optimum Outlet hangi firmanın?

İzmir Optimum, İzmir’in Gaziemir ilçesinde 2012’den beri hizmet veren ve Rönesans Holding tarafından işletilen bir alışveriş merkezidir. 235.000 m2‘lik alan üzerine kurulan ve 250 mağazası bulunan İzmir Optimum, Ege Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezidir.

Optimum AVM nin sahibi kim?

İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi | Rönesans Holding.

Optimum Alışveriş Merkezi izmir ne zaman açıldı?

Türkiye’nin üçüncü büyük kenti İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan İzmir Optimum AVM, Mart 2012 ‘de kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Gaziemire hangi otobüs gider?

Otobüs ile Gaziemir’e ulaşım sağlayabileceğiniz hatlar; 152, 510, 353, 879, 891 ve 823 no’lu Eshot hatlarıdır. Bu hatlar ile Konak, Balçova, Fahrettin Altay, Tınaztepe, Evka ve Üçyol bölgelerinden Gaziemir’e gitmek mümkündür.

Adana Optimum hangi otobüs?

Bu Otobüs hatları Adana Optimum yakınından geçiyor: 110, 114, 125, 181.

Ümraniye’den Optimum’a hangi otobüs gider?

Ümraniye bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Optimum Otomasyon adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 14A, 19D, 19S, 320.
  • Metro: M5.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-70.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *