Izmir Otogardan Ayrancılara Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Izmir Ayrancılar dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir otogar’dan dolmuşlar üst kattan 143 nolu perondan hareket etmektedir.

Izmir Torbalı’dan otogara nasıl gidilir?

Torbalı’dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru giden trene bininiz 15 durak sonra Kemer istasyonunda inerek ESHOT 302 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle 18 durak sonra İzmir Otogar durağında indiğinizde İzotaş İzmir Otogara ulaşabilirsiniz.

Izmir torbalı dolmuşları çalışıyor mu?

05:00’dan 19:00’a kadar her 5 dakikada bir dolmuş kalkmaktadır. 20:00’dan 21:00’a kadar her 10 dakikada bir dolmuş kalkmaktadır. İzmir otogar’dan dolmuşlar üst kattan 113 ve 114 nolu perondan hareket etmektedir.

Izmir dolmuşları nereye şikayet edilir?

Görüş ve önerileriniz İMOD’ un büyümesinde temel dinamiklerimizden olmuştur. Bütün vatandaşlarımızın görüş ve düşüncelerini iletmelerini bekliyoruz. Eposta formu dışında İMOD’ a +90 (0232) 459 92 52 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden eposta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Gaziemir’den Ayrancılara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gaziemir Ayrancılar yolu yakınından geçiyor: 705, 707, 828.

Izban ile otogara nasıl gidilir?

İzban /Minibüs İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban ‘a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

You might be interested:  Fuar Izmir Gaziemir'e Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Izmir otogara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 117, 302, 60, 699.

Izmir otogar hangi semtte?

İzmir Otogarı 38.430794 enlem ve 27.213762 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Karacaoğlan Mh. ve Bornova ilçesine bağlıdır. İzmir Otogarı haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İzmir Otogarı posta kodu 35070.

Izmir Tire otobüsleri nereden kalkıyor?

Gaziemir’deki Tire Otobüsleri yazahanesi Konak istikametinden Gaziemir Tansaş’a varmadan yaklaşık 100 mt. önce yolun sağındadır. Belediye otobüsleri (Gaziemir, Menderes, Sarnıç otobüsleri ) Tire otobüslerinin Gaziemir’den yolcu aldığı yazahanenin önünden geçer.

Torbalı şehir içi dolmuş çalışıyor mu?

İzmir Torbalı ‘da şehir içi çalışan dolmuş hatları tamamen kaldırıldı. Ancak yerine konmuş olan başka bir hat veya ulaşım aracı yok. 715 numaralı ek otobüs seferlerinin konulduğu söyleniyor ama dolmuş güzergahında sefer yapmıyor.

Torbalı’ya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Torbalı yakınından geçiyor: 701, 712, 721, 722, 795.

Minibüs hatları nereye şikayet edilir?

İBB’DEN “ALO TRAFİK ŞİKAYET ” HATTI HİZMETİ İstanbul trafiğinde; Minibüs, Taksi, Dolmuş, Halk Otobüsleri, Personel ve Okul Servis araçları, Kamyonlar ile ilgili şikâyet ve öneriler için Alo Beyazmasa 153 hattı cep telefonlarından kısa mesaj hattı olarak da kullanılacak.

Şehir içi dolmuşlar nereye şikayet edilir?

Minibüs, taksi, dolmuş, halk otobüsleri, servis minibüsleri, okul servisleri ve kamyonlar ile ilgili şikayetler “1530” a kısa mesajla iletilebilecek.

Dolmuş şoförü nereye şikayet edilir?

Bunun için ise; şikayetçi olan vatandaşın telefonunun kısa mesaj bölümüne girerek, T.C. kimlik numarasını yazması, bir boşluk bırakması ve ardından istek, şikayet veya önerisini yazarak 6284’e mesaj olarak göndermesi gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *