Izmir Otogardan Bornova Ya Nasıl Gidilir?

  • Otogardan servis ile Bornova’ya gidebilirsin ya da İzmir otobüsüne bineceksin ya otogara gelmeden Bornova’dan geçiyor zaten.Orada da inebilirsin.Çeşme’ye gitmek için de Bornova’dan metro’ya binip Üçyol’a gitmen gerekir.Orada inip Üçkuyular’a giden bir otobüse binmen gerekir.Üçküyular’da Çeşme’ye otobüsler kalkıyor. Emoji Ekle 1 Kişi

Izmir otogara metro var mı?

505 numaralı Çamkule-Bornova Metro hattı da otogardan geçiyor. Dilerseniz bu hattı da kullanabilirsiniz.

Bornovadan izmir otogara nasıl gidilir?

İlçe merkezine özel, diğer illerden direk sefer yapılamamakta fakat İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne geldikten sonra 2.katta yer alan şehir içi dolmuşları kullanabilirsiniz. Bornova ve otogar çok yakın olduğundan 10- 15 TL ücret karşılığında taksi ile de kolaylıkla yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bornovadan otogara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Otogar yakınından geçiyor: 560, 564, 64.

Izmir otogara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 117, 302, 60, 699.

Izmir havaalanından otogara nasıl gidebilirim?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

You might be interested:  Sperm Testi Nerede Yapılır Izmir?(EN iyi 5 ipucu)

Izmir çiğli den otogara nasıl gidilir?

Çiğli ‘ye otobüs ile ulaşmak isteyenlerin öncelikle İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşmaları gerekmektedir. İzmir Otobüs Terminali’ne geldikten sonra terminalin 2. Katında yer alan ilçe şehir içi Çiğli minibüsleri ile kolaylıkla yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Izmir otogar hangi semtte?

İzmir Otogarı 38.430794 enlem ve 27.213762 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Karacaoğlan Mh. ve Bornova ilçesine bağlıdır. İzmir Otogarı haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İzmir Otogarı posta kodu 35070.

Bornovadan Çiğliye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çiğli yakınından geçiyor: 268, 505.

Alsancak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Alsancak yakınından geçiyor: 125, 140, 147, 253, 77, 78.

59 Eshot nerede?

59 ( ESHOT ) 59 otobüs hattının ilk durağı Kemer Aktarma Merkezi olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 59 (Bornova Metro), her gün çalışıyor.

555 nereden kalkıyor?

555 (ESHOT) 555 otobüs hattının ilk durağı Otogar Yeni olup son durağı Halkapınar Metro durağıdır. 555 (Halkapınar Metro), her gün çalışıyor.

Gaziemire hangi otobüs gider?

Otobüs ile Gaziemir’e ulaşım sağlayabileceğiniz hatlar; 152, 510, 353, 879, 891 ve 823 no’lu Eshot hatlarıdır. Bu hatlar ile Konak, Balçova, Fahrettin Altay, Tınaztepe, Evka ve Üçyol bölgelerinden Gaziemir’e gitmek mümkündür.

Izmir otogar Aliağa nasıl gidilir?

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde indikten sonra, Aliağa dolmuşları ve özel ulaşım firmalarının Aliağa otobüsleri kullanılarak ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hatlar ile Aliağa ‘ya ulaşım 25-30 TL sürmektedir. Otogar’dan Aliağa ‘ya metro ya da tramvay ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır.

Antalya otogara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Otogarı yakınından geçiyor: 503, 515, 600, KA07, TK51, TK51A.

You might be interested:  Izmir Üçkuyular Pazarı Hangi Gün?(Soru)

Izmir otogar Konak arası Otobüs kaç dakika?

Otobüs yolculuğu İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bitmektedir ve buradan ortalama 15-20 dakikalık yolculuk ile Konak ‘a otobüs ve metro ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *