Izmir Otogardan Buca Dokuz Eylül Üniversitesine Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

İzmir Otogarı’ndan otobüs duraklarına geçin ve 277 Otogar– Tınaztepe otobüslerine binin. Son durak olan Tınaztepe durağında inip 104 numaralı otobüse aktarma yapın. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi durağında inin, Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Dokuzçeşmeler Kampüsüne ulaşmış olacaksınız.

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Nasıl Gidilir?

Otogar’dan kalkan 277 numaralı Tınaztepe – Otogar otobüsü ile son durak Tınaztepe’de inerek Tınaztepe’den kalkan 104, 878, 304 ve 490 numaralı otobüslere binerek Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi durağında inebilirsiniz.

Torbalı’dan Dokuz Eylül Üniversitesine nasıl gidilir?

Torbalı ‘ dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru giden trene bininiz. 9 durak sonra Gaziemir istasyonunda inerek ESHOT 510 numaralı otobüse bininiz. 13 durak sonra Dokuz Eylül durağında indiğinizde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi nerede?

2- Buca Eğitim Kampüsü: Buca Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, İzmir Meslek Yüksekokulu, Buca Kız Öğrenci Yurdu. 3- Buca Dokuzçeşmeler Kampüsü: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Adalet Meslek Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu.

Dokuz Eylül Üniversitesi hangi Otobüs?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü İzmir Buca’da bulunmaktadır. Konak’tan 104, 171, 304 numaralı otobüslerden birine binerek son durakta indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Aydın Dan Kuşadası Na Nasıl Gidilir?

Buca Eğitim Fakültesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Buca Eğitim Fakültesi yakınından geçiyor: 304, 470, 490, 515, 818.

Tınaztepe Dokuz Eylül Üniversitesi hangi Otobüs gider?

Konak’ta bulunduğunuz konumdan Tınaztepe otobüs duraklarına geçiş yapın ve 304 Tınaztepe – Konak otobüslerine binin. Tınaztepe durağında indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsüne ulaşmış olacaksınız.

9 Eylül Üniversitesi Nerede hangi semtte?

Dokuz Eylül Üniversitesi 38.430721 enlem ve 27.136969 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Alsancak ve Konak ilçesine bağlıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi posta kodu 35210.

9 Eylül Üniversitesi Hastanesi hangi semtte?

9 Eylül Üniversite Hastanesi 38.395195 enlem ve 27.034842 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak İnciraltı Mh. ve Balçova ilçesine bağlıdır. 9 Eylül Üniversite Hastanesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

9 Eylül Üniversitesi hangi mahallede?

Dokuz Eylül Üniversitesi 38.430531 enlem ve 27.136902 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Kültür Mh. ve Konak ilçesine bağlıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi posta kodu 35220.

9 Eylül Üniversitesi denize yakın mı?

Neredeyse denize sıfır bir konumu olan ve diğer kampüslerde okuyanlar tarafında kıskanılan Balçova Kampüsü. İçerisinde Tıp Fakültesi ve hemşirelik bölümlerinin yer aldığı bu kampüs İzmir’in gözbebeği İnciraltı’na, harika manzarası bulunan Teleferik’e oldukça yakındır.

Buca eğitim Fakültesi kaç yıl?

Ortaokullara öğretmen yetiştirmek amacıyla kurulan üç yıllık eğitim enstitülerinin 1978-1979 öğretim yılından itibaren yeni bir yapılanmayla sürelerinin dört yıla çıkarılması ile birlikte, İzmir (Kız) Eğitim Enstitüsünün adı İzmir ( Buca ) Yüksek Öğretmen Okulu olarak değiştirilerek liselere de öğretmen yetiştiren bir

You might be interested:  Nusret Izmir Nerede?

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca kampüsünde hangi bölümler var?

Bölümler

  • BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ
  • GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
  • TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
  • TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

490 nereye gider?

490 (Ulaşımpark) 490 otobüs hattının ilk durağı Muallimköy Yurtkur 1 olup son durağı Fatih Tren İstasyonu 1 durağıdır. 490 (Fatih Tren İstasyonu 1), her gün çalışıyor.

Dokuzçeşmeler Kampüsü hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları DEÜ- Dokuzçeşmeler Yerleşkesi yakınından geçiyor: 470, 490, 515, 878.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü nerede?

Ortak kampüsümüz ise Buca’da bulunmaktadır. Fakültemiz İzmir’de, 1 Mart 1978 yılında Ege Üniversitesine bağlı İzmir Tıp Fakültesi adı ile, 12 öğretim üyesi önderliğinde kurulmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *