Izmir Otogardan Buca Ya Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • İzmir Otogar’ından Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Dokuzçeşmeler Kampüsüne gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz de sizler için alternatif rotaları derledik. Gelin birlikte inceleyelim; • İzmir Otogarı’ndan otobüs duraklarına geçin ve 277 Otogar- Tınaztepe otobüslerine binin.

Buca’ya Izbanla nasıl gidilir?

Havaalanından Buca ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN ‘a bindikten sonra BUCA – ŞİRİNYER istasyonunda indiğinizde ilçe merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel bir araçla gitmek isterseniz eğer ortama 120 – 150 TL arası bir ücretle havalimanı önünde bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.

Izmir Buca nereye yakın?

İzmir ‘in merkez ilçelerinden olan Buca ilçesi, hepsi de İzmir ilçesi olan kuzeyinde Konak ve Bornova, doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Torbalı, güneybatısında Menderes ve batısında da Karabağlar ve Gaziemir ilçeleriyle komşudur.

Bucaya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Buca Belediyesi yakınından geçiyor: 304, 374, 470, 490, 515, 818.

Buca’ya nasıl gidilir Otobüs?

Toplu taşıma araçları ile gitmek için; İzban ve Eshot hatları kullanılabilir. İzban hattı ile Buca’ya ulaşım sağlamak için inilmesi gereken durak Şirinyer’dir. Otobüs ile gitmek için ise 470, 515, 74 ve 818 no’lu Eshot hatları kullanılabilmektedir.

Bucada Izban var mı?

BUCA METROSU İSTASYONLARI Buca hattı, F. Altay-Bornova arasında çalışan ikinci aşama hattı ile Üçyol İstasyonu’nda, İZBAN hattı ile de Şirinyer İstasyonu’nda buluşacak. Bu hat üzerindeki tren setleri sürücüsüz hizmet verecek.

You might be interested:  Izmir Kemalpaşa Ya Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Konak nasıl gidilir?

Konak ‘a ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma seçenekleri; otobüs, tren, vapur, İZBAN ve İzmir Metrosu’dur. Konak ‘a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir. Konak ‘a otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Izmir buca merkez mi?

Buca, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Konak, kuzeydoğusunda Bornova, doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Torbalı, güneybatısında Menderes, batısında Gaziemir ve Karabağlar ilçeleri bulunmaktadır. Nüfus bakımından İzmir ‘in en büyük ilçesidir.

Izmir buca ilçesi nasıl bir yer?

İzmir in 9 kilometre güneydoğusunda kurulmuş olan Buca, Nif Dağı nın güney eteklerine yerleşmiştir. Yüzölçümü 180 kilometrekare, denizden yüksekliği 38 metre olup kuzeyinde Yenişehir, kuzeydoğusunda Torbalı, batısında Karabağlar bulunmaktadır. Buca düz ve verimli topraklara sahiptir.

Izmir buca neler var?

Buca ‘da dolaşmaya çıktığınızda mutlaka gezmeden dönmemeniz gereken yerler arasındadır.

  • Protestan Kilisesi. Buca Protestan Klisesi Binası
  • Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi. Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Binası
  • Buca Hasan Ağa Parkı Buca Hasan Ağa Parkı Yürüyüş Yolu.
  • Buca Rum Evleri. Buca Tarihi Rum Evleri.

476 Nereye Gidiyor?

476 (ESHOT) 476 otobüs hattının ilk durağı Şirinyer Aktarma olup son durağı Tınaztepe durağıdır. 476 (Tınaztepe), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 476 hattında 39 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 30 dakika.

Buca Konak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Buca yakınından geçiyor: 304, 374, 470, 838.

Şirinyere hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şirinyer /Buca yakınından geçiyor: 304, 374, 470, 515.

Buca Adatepe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Adatepe Mahallesi yakınından geçiyor: 304, 470, 490, 515, 878.

You might be interested:  Şoför Tanıtım Kartı Nasıl Alınır Izmir?(Soru)

Buca heykele hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Buca heykel yakınından geçiyor: 304, 470, 490, 515.

Bucaya hangi metro gider?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan Buca -Bornova konumuna giden son Metro aracıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *