Izmir Otogardan Ödemiş E Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • İzmir merkezden Basmane tren garından Ödemiş yönüne gelen trenler ile Ödemiş’e ulaşabilir ve beldeye şehrin içindeki otogardan kalkan minibüslerle çok rahat gidebilirsiniz. Tren seferleri için bu link’e tıklayarak göz atabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise İzmir otogardan Ödemiş’e gelen otobüsler var.

Izmir Ödemiş e nasıl gidilir?

İzmir ‘den Ödemiş’e Ulaşım Ödemiş’e Torbalı, Basmane, Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı ve Bayındır bölgelerinden tren ile ulaşım da mümkündür. B37 no’lu bu tren hattı, 06:00 ile 20:30 saatleri arasında her 3 saatte bir Basmane durağından kalkmaktadır ve bilet fiyatı ortalama 10 TL’dir.

Izmir Ödemiş otobüsleri nereden kalkıyor?

ÖDEMİŞ ‘E ULAŞIM İzmir Basmane ve Gaziemir istasyonlarından her gün belirli saatlerde tren seferleri mevcuttur. İzmir ‘den Ödemiş ‘e otobüsle gelmekisteyenler için de günün belirli saatlerinde ” İzmir Turizm”in İzmir Otogar ve Gaziemir şubelerinden Ödemiş ‘e otobüsseferleri bulunmaktadır.

Izbanla Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Havaalanından Ödemiş’e gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN ‘a bindikten sonra Torbalı istasyonunda inerek 795 nolu aktarma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel bir araçla gitmek isterseniz eğer ortalama 350 TL ücretle havalimanı önünde bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.

Izmir Ödemiş arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Ödemiş arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 4 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Izmir Istanbul Otoban Girişi Nerede?(En iyi çözüm)

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Izmir ödemiş in neyi meşhur?

Ödemiş’in Nesi Meşhur? Ödemiş, günümüze değin korunmuş tarihi dokusu, yöresinde üretilen patateslerin benzersiz bir lezzete sahip olması, ödemiş kebabı, ödemiş sandviçi ve töngül pide gibi lezzetlere sahip mutfağı ve genel olarak çevresinde bulunan doğal güzelliği ile meşhurdur.

Ödemişe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ödemiş yakınından geçiyor: 18, 20, 680.

Torbalı’ya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Torbalı yakınından geçiyor: 701, 712, 721, 722, 795.

Izmir merkezden Tireye nasıl gidilir?

İzmir – Tire treni Basmane’den kalkmaktadır. Bu tren ile Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı, Torbalı, Bayındır, Yakaköy’den geçerek Tire’ye ulaşım sağlanabilmektedir. İzmir Otogarı’ndan ise Tire otobüsleri kullanılarak ortalama 1 saatlik yolculuk ile Tire’ye gidilebilir.

Izmir Ödemiş tren ücreti ne kadar?

İzmir (Basmane) – Ödemiş tren bileti ne kadar? En ucuz standart bilet ücreti 16 TL’dir.

Ödemiş istanbul otobüs ile kaç saat?

Ödemiş – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 34 dakika sürmektedir.

Izmir ödemiş arası trenle kaç saat?

İzmir ‘den Ödemiş ‘e ilk tren 06:20’de hareket etmekte son tren ise 22:05’da Basmane Gar’dan kalkmaktadır. Ödemiş ‘ten İzmir İstikametine ilk trenin hareket saati 05:20 olup son tren ise 19:50’de hareket etmektedir. İzmir Ödemiş ortalama seyahat süresi 2 saat 10 dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *