Izmir Otogardan Seferihisar’a Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor. 3. Üçkuyular’dan Seferihisar’a dolmuşla ulaşım

Izmir otogardan seferihisara otobüs var mı?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Izmir Seferihisar otobüsleri nereden kalkıyor?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden hareket eden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleri Seferihisar ilçe merkezine kadar gidiyor. Aktarma merkezinin yanında yer alan Semt Garajı’ndan Ürkmez ve Seferihisar dolmuşları ile de ilçeye ulaşabilirsiniz.

Izmir otogardan Sığacık a nasıl gidilir?

İzmir -Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı ‘ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

Seferihisar izmir arası kaç km?

Seferihisar ‘a Özel Araç İle Ulaşım İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Izmir otogara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 117, 302, 60, 699.

You might be interested:  Izmir S Plaka Kirası Ne Kadar?(Soru)

Izmir otogardan Seferihisar kaç saat?

İzmir – Seferihisar arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 35dk sürmektedir.

Seferihisar’dan Sığacıka nasıl gidilir?

Seferihisar -Sığacık arası 5 kilometredir. Seferihisar ‘ dan 640 hat numaralı ESHOT otobüsüne binerseniz Sığacık’a 15 dakika ulaşabilirsiniz. 731 Çamtepe- Seferihisar, 732 Urla- Seferihisar, 739 Beyler- Seferihisar, 778 Özdere- Seferihisar tercih edebileceğiniz diğer toplu ulaşım araçları arasında yer alıyor.

Seferihisar Akarca Plajı nasıl gidilir?

İzmir otogardan Seferihisar dolmuşlarını kullanarak ya da Üçkuyulardan 985 numaralı otobüse binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Buradan da Sığacık dolmuşlarını kullanabilirsiniz. 640 numaralı otobüsle de Sığacık’a ulaşabilirsiniz. Buradan isterseniz yürüme mesafesinde plaja ulaşabilirsiniz.

Sığacık ta nerede denize girilir?

Bu nedenle tatilcilerin birçoğu da her sene burayı tercih etmektedir.

  • Akkum Plajı Akkum Plajı Sığacık bölgesine en yakın ve en popüler plajlardan birisidir.
  • Akarca Plajı Mavi bayraklı olan Akarca Plajı halk plajıdır.
  • Emeksiz Plajı
  • Altınköy Plajı
  • Girlen Plajı
  • Siteler Bölgesi.

Izmir’in Sığacık ilçesi nerede?

Sığacık İzmir ‘in Seferihisar ilçesinin 3 kilometre batısında, Sığacık Körfezi’nde yer alır. İzmir ‘e 50 kilometre uzaklıkta bulunan Sığacık Ege’nin en güzel tatil yörelerinden biridir. İstanbul – Sığacık arası 526 kilometre, Ankara – Sığacık arası 650 kilometredir.

Izmir Alaçatı Nasıl Gidilir?

ESHOT, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplu ulaşım hizmeti veren otobüs firması. İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı ‘ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı ‘da inebilirsiniz.

Sığacık İzmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor. – Alaçatı – Sığacık arası 76 km, 1 saat sürüyor.

İzmir didim kaç saat sürüyor?

İzmir – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 23 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *