Izmir Otogardan Sığacık A Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

 • İzmir-Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı’ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

İzmir otogar Sığacık nasıl gidilir?

İzmir – Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı ‘ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

İzmir otogardan seferihisara nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Seferihisar ‘a ulaşım İzmir Otogar’dan Seferihisar ‘a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar ‘a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar ‘a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Sığacık İzmir nasıl gidilir?

İzmir ‘den Sığacık’a haftanın her günü belediye otobüsleri sefer düzenliyor. 985 hat numaralı ESHOT otobüsleri Üçkuyular-Seferihisar arasında ulaşım sağlıyor. F. Altay metro durağında inerek Üçkuyular’a geldikten sonra 985 numaralı otobüse binip Seferihsar’a gelebilirsiniz.

Seferihisar Dolmuslari nereden kalkar?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden hareket eden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleri Seferihisar ilçe merkezine kadar gidiyor. Aktarma merkezinin yanında yer alan Semt Garajı’ndan Ürkmez ve Seferihisar dolmuşları ile de ilçeye ulaşabilirsiniz.

Izban ile Urla’ya Nasıl Gidilir?

Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN ‘la Hilal İstasyonu’na kadar gidip, Hilal’den metroya binerek Fahrettin Altay’da inip Üçkuyular Semt Garajı’ndan Urla dolmuşlarına ya da 984 numaralı ESHOT otobüsüne binerek Urla ‘ya ulaşmak ilk seçenek.

You might be interested:  Izmir Kordona Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Sığacık ta nerede denize girilir?

Bu nedenle tatilcilerin birçoğu da her sene burayı tercih etmektedir.

 • Akkum Plajı Akkum Plajı Sığacık bölgesine en yakın ve en popüler plajlardan birisidir.
 • Akarca Plajı Mavi bayraklı olan Akarca Plajı halk plajıdır.
 • Emeksiz Plajı
 • Altınköy Plajı
 • Girlen Plajı
 • Siteler Bölgesi.

Izmir otogardan Seferihisar kaç saat?

İzmir – Seferihisar arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 35dk sürmektedir.

Seferihisar izmir arası kaç km?

Seferihisar ‘a Özel Araç İle Ulaşım İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Sığacık izmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor. – Alaçatı – Sığacık arası 76 km, 1 saat sürüyor.

Sığacık köy pazarı hangi gün?

Biri şehir merkezinde Salı günleri kurulan Seferihisar köy pazarı, diğeri de Sığacık kale içinde Pazar günleri kurulan Sığacık üretici pazarı.

Sığacık ta nereler gezilir?

Seferihisar Sığacık Gezilecek Yerler

 • 1. Sığacık Kalesi. Sığacık Kalesi’nin içi.
 • 2. Sığacık Üretici Pazarı Sığacık, pazar günleri kurulan üretici pazarıyla İzmir’in en gözde pazarlarından birine sahip.
 • 3. Kaleiçi sokakları
 • Teos Antik Kenti.
 • Teos Marina.
 • Değirmen.
 • Büyük Akkum Plajı

Seferihisar metro var mı?

İZMIR METROSU, Konak bölgesinde bulunan İzmir Seferihisar konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Izmir ürkmez e nasıl gidilir?

Ürkmez, İzmir ‘in Seferhisar ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. İzmir kent merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için İzmir Üçkuyular’dan ve İzmir Otogar’dan kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sığacıktan Alaçatıya nasıl gidilir?

3. İzmir Otogarı’ndan Alaçatı ‘ya nasıl gidilir Otogar- Alaçatı otobüs ücreti 19₺, ulaşım süresi ise 1.5 saat. Yaz döneminde Pamukkale, Nilüfer, Kamil Koç, Metro ve Ulusoy’un Ankara, İstanbul, Antalya ve Çanakkale gibi şehirlerden Alaçatı ve Çeşme’ye direkt seferleri de var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *