Izmir Özkanlar Pazarı Hangi Gün?(Çözülmüş)

Meraklıları her hafta Perşembe günleri kurulacak pazarın ilk gününde alana zabıta ekiplerinin kontrolünde dezenfeksiyon tünelinden geçirilerek alındı. Maske takma zorunluluğun olduğu Özkanlar Yeni Bornova Pazarı‘nda tezgahlar üç metrelik aralıklarla kuruldu.

  • Bornova Belediyesi, Bayraklı Belediyesi ile İzmir Pazarcılar Derneği’nin ortak kararıyla belirlenen yeni pazar yeri 28 Aralık Cumartesi gününden itibaren açılacak. Haftanın dört günü açık olacak Özkanlar pazarında Cumartesi günü sebze meyve, şarküteri, bakliyat, deniz ürünleri ve tekstil için de ayrı bölüm olacak.

Özkanlar giyim pazarı hangi gün?

cumartesi gunleri bornova ozkanlar da kurulan pazar. bostanli pazari ndan daha ucuzdur ve kiyafet olarak daha cok ce$it bulabilirsiniz. sebze meyve sergilerinden daha fazla giyecek, ise yarar seyden daha cok ivir zivir barindiran cumartesi kurulan pazarimsi kesmekes

Izmir Hatay sosyete pazarı hangi gün?

Her perşembe günü kurulan Hatay Pazarı ‘nın yeni yerinde salı ve perşembe günleri hizmet vereceği bildirilirken yeni alanda vatandaşların daha rahat alışveriş imkanı bulacağının altı çizildi.

Çamdibi pazarı hangi günler?

Çarşamba günleri kurulan Çamdibi kapalı semt pazarı,sadece oraya yakın oturanlar için değil,İzmir’in her yerinden gidilip görülmesi gereken bir yer.Satıcıların özellikle kendilerinin ürettikleri sebze-meyve gibi ürünlerin ve ailenin her türlü ihtiyacının karşılanabileceği, yerel-taze ve ucuzluğun,samimiyetin ön planda

You might be interested:  Izmir 3. Aile Mahkemesi Nerede?(Çözünme)

Izmir Bornova Yeşilova pazarı hangi gün?

Özkanlar Yeni Bornova, Evka 4 ve Yeşilova Pazarları Pazartesi, Bornova Merkez, Çamdibi Kapalı, Kandere, Mevlana, Pınarbaşı ve Seyit Şanlı Pazarları ise Cuma günleri hizmet verecek. Bornova Merkez ve Çamdibi Kapalı Pazaryeri, daha önce olduğu gibi Çarşamba günleri de kurulacak.

Şirinyer Semt pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Bostanlı sosyete pazarı ne zaman?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor.

Izmir bit pazarı ne zaman?

Bornova Antika ve Bitpazarı Salı Günü sabah 09.00 itibariyle, Kahramanlar Bitpazarı ve Tepecik Bitpazarları Pazar günü 09.00 itibariyle açıktırlar. Çankaya Bitpazarı hergün akşam 21.30 den sonra açıktır

Izmir hatay pazarı ne zaman?

perşembe günleri askeri hastane arkasındaki sokaklarda kurulur izmir de ne kadar kadın varsa buraya toplanır kendilerini, çevresindekileri, pazardaki herşeyi parçalarlar

Izmir torbalı semt pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da perşembe günü kurulan semt pazarı Tepeköy İZBAN durağına yakınlığından dolayı İzmir ‘in diğer pek çok bölgesinden müşteri çekiyor. Ulaşım olanaklarının fazla olmasından dolayı her hafta binlerce kişi adeta akın ediyor.

Eski Foça semt pazarı hangi gün?

Ekmekten taze meyve ve sebzeye, zeytinden zeytinyağına, reçelden bala, taze otlardan peynire birbirinden taze ve lezzetli ürünün satışa sunulduğu Foça Yeryüzü Pazarı, her Pazar günü 08:30- 18:00 arasında Foça Pazaryeri’nde kuruluyor.

Ödemiş Halk pazarı hangi gün?

Açıklanan sokağa çıkma kısıtlaması sonucu Ödemiş pazarı, Ödemiş Belediyesi ve Ödemiş Gıda Maddeleri Odası ortak aldıkları kararla Cumartesi kurulan Ödemiş pazarının Cuma günü kurulmasına karar verildi. Geçtiğimiz gün yapılan Kabine Toplantısı’nın ardından 81 il valiliğine genelge gönderildi.

You might be interested:  Izmir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Nasıl Gidilir?

Gülbahçe pazarı hangi gün?

3- Gülbahçesi Kapalı Semt Pazar yeri 21.10.2020 tarih 1052 sayılı Encümen kararı ile sadece Cuma günü saat 06:00 ile 20:00 saatleri arasında faaliyet gösterecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *