Izmir Özkanlar Pazarı Nereye Taşındı?(En iyi çözüm)

Bornova Belediyesi, iki yıl önce Özkanlar Pazarı‘nın kapatılmasıyla ortaya çıkan sorunu, Çevre Yolu Bornova Viyadükleri altında açtığı “Özkanlar Yeni Bornova Pazarı” ile çözdü. Pazarcılar, “Esnaf sizinle gurur duyuyor” sloganları ile Belediye Başkanı Dr.

  • Özkanlar Pazarı ‘nın nereye taşınacağı ise henüz kesinleşmedi. Karayolları Genel Müdürlüğü Özkanlar Pazaryerini Bornova sınırları içinde bulunan viyadük altlarına taşıma talep etti.Ancak bu talep Bornovalı pazarcılar tarafından kabul edilmedi. Pazarcılar eylem yaptı

Özkanlar giyim pazarı hangi gün?

cumartesi gunleri bornova ozkanlar da kurulan pazar. bostanli pazari ndan daha ucuzdur ve kiyafet olarak daha cok ce$it bulabilirsiniz. sebze meyve sergilerinden daha fazla giyecek, ise yarar seyden daha cok ivir zivir barindiran cumartesi kurulan pazarimsi kesmekes

Izmir Bornova Özkanlar pazarı hangi gün?

Meraklıları her hafta Perşembe günleri kurulacak pazarın ilk gününde alana zabıta ekiplerinin kontrolünde dezenfeksiyon tünelinden geçirilerek alındı. Maske takma zorunluluğun olduğu Özkanlar Yeni Bornova Pazarı ‘nda tezgahlar üç metrelik aralıklarla kuruldu.

Izmir hatay giyim pazarı hangi gün?

Her perşembe günü kurulan Hatay Pazarı ‘nın yeni yerinde salı ve perşembe günleri hizmet vereceği bildirilirken yeni alanda vatandaşların daha rahat alışveriş imkanı bulacağının altı çizildi.

You might be interested:  Izmir Fuara Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Çamdibi pazarı hangi günler?

Çarşamba günleri kurulan Çamdibi kapalı semt pazarı,sadece oraya yakın oturanlar için değil,İzmir’in her yerinden gidilip görülmesi gereken bir yer.Satıcıların özellikle kendilerinin ürettikleri sebze-meyve gibi ürünlerin ve ailenin her türlü ihtiyacının karşılanabileceği, yerel-taze ve ucuzluğun,samimiyetin ön planda

Bornova Mevlana pazarı hangi gün?

Özkanlar Yeni Bornova, Evka 4 ve Yeşilova Pazarları Pazartesi, Bornova Merkez, Çamdibi Kapalı, Kandere, Mevlana, Pınarbaşı ve Seyit Şanlı Pazarları ise Cuma günleri hizmet verecek. Bornova Merkez ve Çamdibi Kapalı Pazaryeri, daha önce olduğu gibi Çarşamba günleri de kurulacak.

Bostanlı sosyete pazarı ne zaman?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor.

Izmir bit pazarı ne zaman?

Pazar günleri Tepecik, Ege Mahallesi ve Eşrefpaşa pazaryerinin yanında kurulan bit pazarları müşterilerini ağırlasa da İzmir ‘in en büyük bit pazarı salı günleri Bornova’da kurulan pazar.

Bornova Bit Pazarı saat kaçta açılıyor?

Bornova Antika pazarı tüm antika severleri yarı saat 09.00 oitibariyle Bornova Özkanlar Pazarında Viyadüklerin orada bekliyor.

Şirinyer Semt pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Izmir Kınık pazarı hangi gün?

Kınık yerlileri ve çevre köylerden gelenlerin tezgah açtığı Kınık Pazarı, ilçeye bağlı Patara Köyü’nde kurulmaktadır. Cuma günleri kurulan bu pazarda, ayrıca hediyelik eşya alışverişi yapmak da mümkündür.

Izmir torbalı semt pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da perşembe günü kurulan semt pazarı Tepeköy İZBAN durağına yakınlığından dolayı İzmir ‘in diğer pek çok bölgesinden müşteri çekiyor. Ulaşım olanaklarının fazla olmasından dolayı her hafta binlerce kişi adeta akın ediyor.

You might be interested:  Izmir Bostanlı Pazarı Hangi Gün Kuruluyor?(Mükemmel cevap)

Eski Foça semt pazarı hangi gün?

Ekmekten taze meyve ve sebzeye, zeytinden zeytinyağına, reçelden bala, taze otlardan peynire birbirinden taze ve lezzetli ürünün satışa sunulduğu Foça Yeryüzü Pazarı, her Pazar günü 08:30- 18:00 arasında Foça Pazaryeri’nde kuruluyor.

Gülbahçe pazarı hangi gün?

3- Gülbahçesi Kapalı Semt Pazar yeri 21.10.2020 tarih 1052 sayılı Encümen kararı ile sadece Cuma günü saat 06:00 ile 20:00 saatleri arasında faaliyet gösterecektir.

Izmir Seferihisar Köy Pazarı hangi gün?

ÜRETİCİ PAZARIMIZ:Her salı Köypazarı binamızın önünde 9 köyden gelen yaklaşık 120 çifçinin katılımıyla hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *