Izmir Pazarları Hangi Gün?(Çözünme)

  • İzmir’de Seferihisar ilçesinde kurulan semt pazarları hangi gün nerede? Cuma Halk Pazarı (Kapalı), Cuma günü, Camikebir Mah. 52/1 Sokakta, Ürkmez Halk Pazarı, Pazar günü, Mersin alanı Mah. Cumhuriyet Cad. 6090,6086,6005, Doğanbey Halk Pazarı, Perşembe günü, Payamlı Mah.

Alsancak pazarı hangi gün?

Konak sınırları içinde cumartesi ve pazar günleri açılan pazarlar ise hafta içine alındı. Buna göre, Cumartesi günü kurulan Levent ve Millet pazarları Salı günü kurulacak. Yine Pazar günü kurulan Alsancak, Yenişehir ve Eşrefpaşa pazarları ise pazartesi günü hizmet verecek.

Izmir hatay pazarı ne zaman?

Her perşembe günü kurulan Hatay Pazarı ‘nın yeni yerinde salı ve perşembe günleri hizmet vereceği bildirilirken yeni alanda vatandaşların daha rahat alışveriş imkanı bulacağının altı çizildi.

Alaçatı pazarı ne zaman?

Cumartesi günleri kurulan Alaçatı pazarı dillere destan.

Tire pazarı ne zaman?

İşte Ege’nin kekik kokan 8 pazarı: 1) Tire Pazarı: Salı

Şirinyer Semt pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Izmir torbalı semt pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da perşembe günü kurulan semt pazarı Tepeköy İZBAN durağına yakınlığından dolayı İzmir ‘in diğer pek çok bölgesinden müşteri çekiyor. Ulaşım olanaklarının fazla olmasından dolayı her hafta binlerce kişi adeta akın ediyor.

You might be interested:  Izmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Ne Zaman Başlayacak?(En iyi çözüm)

Seferihisar Ürkmez pazarı hangi gün?

Seferihisar ‘ın üretici pazarları Salı günleri Seferihisar Köy Pazarı, Çarşamba günleri Ürkmez Üretici Pazarı, Pazar günleri de Sığacık Kaleiçi Pazarı olarak devam edecek. Seferihisar ‘ın haftalık pazarı ise Cuma günleri Kapalı Pazaryerinde kurulmaya devam edecek.

Izmir Seferihisar Köy pazarı hangi gün?

ÜRETİCİ PAZARIMIZ:Her salı Köypazarı binamızın önünde 9 köyden gelen yaklaşık 120 çifçinin katılımıyla hizmet vermektedir.

Izmir Kınık pazarı hangi gün?

Kınık yerlileri ve çevre köylerden gelenlerin tezgah açtığı Kınık Pazarı, ilçeye bağlı Patara Köyü’nde kurulmaktadır. Cuma günleri kurulan bu pazarda, ayrıca hediyelik eşya alışverişi yapmak da mümkündür.

Bostanlı sosyete pazarı ne zaman?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor.

Turgutlu pazarı ne zaman?

Alınan karara göre Turgutlu ‘nun Atatürk Mahallesi’nde Pazartesi günleri kurulan ‘Pazartesi Pazarı ‘, ve Selvilitepe Mahallesi’nde kurulan ‘Çarşamba Pazarı ‘ hafta içi her gün açık olacak. Pazar yerleri Cumartesi ve Pazar günleri ise kapalı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *