Izmir Seferihisar Pazarı Hangi Gün?(Doğru cevap)

ÜRETİCİ PAZARIMIZ:Her salı Köypazarı binamızın önünde 9 köyden gelen yaklaşık 120 çifçinin katılımıyla hizmet vermektedir.

  • Seferihisar çarşı merkezinde eski belediye binasında faaliyetlerini gerçekleştiren köy pazarımız,haftanın 6 günü bina sakinlerimizin de katılımıyla köy pazarı binasında,salı günleri ise yine binamız önünde kurulan köylülerimizin kendi el emeklerini ve kendi yetiştirdikleri sebze ve meyveleri aracısız olarak satma imkanı buldukları “üretici pazarında” hizmet vermektedir.

Seferihisar’da Pazar ne zaman kuruluyor?

Seferihisar ‘da Salı günleri kurulan pazar Seferihisar köylülerinin kendi ürünlerini sattıkları üretici pazarıdır. Pazarda zeytinden meyveye, yumurtadan sabuna doğal köy ürünlerini bulmanız mümkündür. Seferihisar ‘da Cuma günü kurulan Pazar, gıda dahil her şeyi bulabileceğiniz oldukça büyük bir pazardır.

Seferihisar Sığacık pazarı hangi gün kuruluyor?

Biri şehir merkezinde Salı günleri kurulan Seferihisar köy pazarı, diğeri de Sığacık kale içinde Pazar günleri kurulan Sığacık üretici pazarı.

Seferihisar sosyete pazarı hangi gün?

İlki gerçekleşen pazara Seferihisarlılar, yazlıkçılar, günübirlik tatil için Seferihisar ‘da bulunan vatandaşlar, yabancı turistler büyük ilgi gösterdi. Kaliteli ürünlerin ucuz fiyata satıldığı Pazar bundan böyle her Pazar saat 11.00- 01.00 saatleri arasında açık olacak.

Seferihisar Ürkmez pazarı hangi gün?

Seferihisar ‘ın üretici pazarları Salı günleri Seferihisar Köy Pazarı, Çarşamba günleri Ürkmez Üretici Pazarı, Pazar günleri de Sığacık Kaleiçi Pazarı olarak devam edecek. Seferihisar ‘ın haftalık pazarı ise Cuma günleri Kapalı Pazaryerinde kurulmaya devam edecek.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Güzelbahçe'ye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Doğanbey pazarı hangi gün?

Haftanın Perşembe günleri kurulan Doğanbey Halk Pazarında sadece gıda maddesi ( meyve, sebze, şarküteri vb.)

Ulamış pazarı hangi gün?

Ulamış ‘ın üretici pazarı Cumartesi günleri kuruluyor. Geziniz bugüne denk geliyorsa buradan taze meyve, sebze, peynir ve ekmek alışverişi yapabilirsiniz. Tabii, Sığacık’ta olduğu kadar büyük bir pazar alanı beklemeyin.

Sığacık pazarı ne zaman açılacak?

Buna göre Ulamış mahallesi köy pazarı (Cumartesi günü kurulan), Seferihisar üretici pazarı (Salı günü kurulan) ve Sığacık üretici pazarı (pazar günü kurulan) 8 Ağustos 2020 tarihinden itibaren açılacak.

Ekmeksiz plajı halka açık mı?

İzmir Seferihisar’da doğa ile iç içe, cenneti andıran Ekmeksiz Plajı, Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu tarafından arkeolojik SİT alanı olduğu gerekçesiyle geçen yıl kapatıldı. Aynı zamanda tabiat parkı olan bölgeye giriş çıkışlar da yasaklandı.

Izmir urla pazarı hangi gün?

İzmir Urla ‘da Zeytinalanı bölgesinde her perşembe gündüz pazarı kuruluyor.

Tire pazarı ne zaman?

İşte Ege’nin kekik kokan 8 pazarı: 1) Tire Pazarı: Salı

Ürkmezde ne yapılır?

Ürkmez Gezilecek Yerler

  • 1.1 Lebedos Antik Kenti.
  • 1.2 Ürkmez Barajı
  • 1.3 İpekkum Plajı 1.3.1 Ürkmezde Kiralık Apart ve Otel.

Menderes pazarı ne zaman?

İlçe merkezindeki pazar yeri her perşembe ve her pazar günü kurulmaktadır. Yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Özdere ve Gümüdür’deki gece pazarlarındaysa Türk el sanatlarının farklı örnekleriyle birlikte çeşitli takı ve aksesuarları bulmak mümkün olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *