Izmir Sığacık Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

İzmir‘den Sığacık‘a haftanın her günü belediye otobüsleri sefer düzenliyor. 985 hat numaralı ESHOT otobüsleri Üçkuyular-Seferihisar arasında ulaşım sağlıyor. F. Altay metro durağında inerek Üçkuyular’a geldikten sonra 985 numaralı otobüse binip Seferihsar’a gelebilirsiniz.

  • İzmir – Sığacık arası mesafe 50 kilometredir. Özel aracınızla İzmir’den Sığacık’a 1 saatte ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir-Çeşme otoyolundan Çeşme güzergâhına giderken Seferihisar gişesini geçtikten sonra Seferihisar tabelasına sapıp 20 kilometre sonra Sığacık’a varabilirsiniz.

Izbanla Sığacığa nasıl gidilir?

Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan Cumaovası’na geçip, 829 numaralı Cumaovası-Seferihisar otobüsünü kullanabilirsiniz. Bu otobüsle Sığacık yol ayrımında inip dolmuşla Sığacık ‘a geçebilirsiniz. Havalimanından Sığacık ‘a geçmek için ikinci alternatif İZBAN +metro+otobüs ya da dolmuş.

Sığacık izmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor. – Alaçatı – Sığacık arası 76 km, 1 saat sürüyor.

Sığacık sokakları nasıl gidilir?

Sığacık ‘a ulaşım için özel araç dışında belediye otobüsü ve dolmuş seçeneği mevcut. ESHOT’un 985 hat numaralı Üçkuyular İskele-Seferihisar otobüsü ile Sığacık yol ayrımında inip, Seferihisar merkezden kalkan dolmuşları ya da 640 numaralı Seferihisar- Sığacık belediye otobüsünü kullanarak Sığacık ‘a ulaşmak mümkün.

Seferihisar dolmuşları nereden kalkıyor?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleriyle Seferihisar ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 975 numaralı belediye otobüsü Ulamış köyüne girmediğinden daha hızlı ulaşıyor. Belediye otobüsü dışında Üçkuyular Semt Garajı’ndan Seferihisar ‘a düzenli dolmuş seferleri var.

You might be interested:  Izmir Den Gümüldüre Nasil Gidilir?(En iyi çözüm)

Sığacığa otobüsle nasıl gidilir?

İzmir’den Sığacık ‘a haftanın her günü belediye otobüsleri sefer düzenliyor. 985 hat numaralı ESHOT otobüsleri Üçkuyular-Seferihisar arasında ulaşım sağlıyor. F. Altay metro durağında inerek Üçkuyular’a geldikten sonra 985 numaralı otobüse binip Seferihsar’a gelebilirsiniz.

Sığacıktan Alaçatıya nasıl gidilir?

3. İzmir Otogarı’ndan Alaçatı ‘ya nasıl gidilir Otogar- Alaçatı otobüs ücreti 19₺, ulaşım süresi ise 1.5 saat. Yaz döneminde Pamukkale, Nilüfer, Kamil Koç, Metro ve Ulusoy’un Ankara, İstanbul, Antalya ve Çanakkale gibi şehirlerden Alaçatı ve Çeşme’ye direkt seferleri de var.

Seferihisar sigacik İzmir arasi kac km?

Seferihisar, İzmir ile Konak/ İzmir arası 48 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 49 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 37 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 32 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 2.64 Lt, benzinli bir araç ise 3.84 Lt yakıt tüketir.

İzmir Merkez Seferihisar kaç km?

Seferihisar ‘a Özel Araç İle Ulaşım İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Çeşme İzmir merkez arası kaç km?

İzmir Çeşme Arası Kaç Km dir? İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

Sığacık da nerede denize girilir?

Bu nedenle tatilcilerin birçoğu da her sene burayı tercih etmektedir.

  • Akkum Plajı Akkum Plajı Sığacık bölgesine en yakın ve en popüler plajlardan birisidir.
  • Akarca Plajı Mavi bayraklı olan Akarca Plajı halk plajıdır.
  • Emeksiz Plajı
  • Altınköy Plajı
  • Girlen Plajı
  • Siteler Bölgesi.

Sığacık köy pazarı hangi gün?

Biri şehir merkezinde Salı günleri kurulan Seferihisar köy pazarı, diğeri de Sığacık kale içinde Pazar günleri kurulan Sığacık üretici pazarı.

You might be interested:  Izmir Tepekoy Pazari Ne Zaman?

Izmir Seferihisar nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Narlıdereye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 554. Konak- Narlıdere yakınından geçiyor: 10, 253, 27, 587.

Izmir ürkmez e nasıl gidilir?

Ürkmez, İzmir ‘in Seferhisar ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. İzmir kent merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için İzmir Üçkuyular’dan ve İzmir Otogar’dan kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *