Izmir Sosyete Pazarı Hangi Gün?(En iyi çözüm)

  • Gaziemir Sosyete Pazarı her cuma günü İzmir Gaziemir ilçesinde Gaziemir semt pazarı yerinde kurulmaktadır. Satışa sunulan ürünler tekstil, giyim, iç giyim, ev tekstili ve benzeri ürünlerdir. Her türlü giyim ve tekstil ürünlerinin bulunduğu Gaziemir sosyete pazarı marka ürünlerin ihraç fazlası mallarının satıldığı bir pazar haline gelmiştir.

Izmir Bostanlı sosyete pazarı hangi gün?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor.

Şirinyer kıyafet pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Güzelyalı pazarı hangi gün?

Her pazar günleri Güzelyalı Dörtçelik caddesinde.

Tire pazarı ne zaman?

İşte Ege’nin kekik kokan 8 pazarı: 1) Tire Pazarı: Salı

Bostanlı ikinci el pazarı hangi günler açık?

Karşıyaka Belediyesi, kent genelinde dayanışma ruhunu güçlendirmek ve aile bütçelerine katkı sağlamak amacıyla “2. El Pazarı ” projesini hayata geçiriyor. Her ayın ikinci ve dördüncü pazar günü gerçekleşecek alışveriş buluşmalarına, Bostanlı Pazar Yeri ev sahipliği yapacak.

Buca giyim pazarı hangi gün?

Kozağaç Mahallesi, Özmen Caddesi ile 223 sokak arasında yer alan Buca pazarında çarşamba günleri sebze meyve pazarı, perşembe günleri tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu sosyete pazarı ve pazar günleri karma pazar kurulacak.

You might be interested:  Izmir Den Akbük E Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Seferihisar Ürkmez pazarı hangi gün?

Seferihisar ‘ın üretici pazarları Salı günleri Seferihisar Köy Pazarı, Çarşamba günleri Ürkmez Üretici Pazarı, Pazar günleri de Sığacık Kaleiçi Pazarı olarak devam edecek. Seferihisar ‘ın haftalık pazarı ise Cuma günleri Kapalı Pazaryerinde kurulmaya devam edecek.

Izmir Alsancak pazarı hangi gün?

Pazar günleri değişti Konak sınırları içinde cumartesi ve pazar günleri açılan pazarlar ise hafta içine alındı. Buna göre, Cumartesi günü kurulan Levent ve Millet pazarları Salı günü kurulacak. Yine Pazar günü kurulan Alsancak, Yenişehir ve Eşrefpaşa pazarları ise pazartesi günü hizmet verecek.

Izmir torbalı semt pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da perşembe günü kurulan semt pazarı Tepeköy İZBAN durağına yakınlığından dolayı İzmir ‘in diğer pek çok bölgesinden müşteri çekiyor. Ulaşım olanaklarının fazla olmasından dolayı her hafta binlerce kişi adeta akın ediyor.

Izmir buca gediz pazarı hangi gün?

Cumartesi Günleri kurulan Gediz Pazarı Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri ⏰ 09:00 ile 18:00 saatleri arasında kıymetli halkımıza hizmet verecektir.

Izmirde ucuz alışveriş nerede yapılır?

İzmir ‘in Ucuz Alışveriş Yerleri

  • BOSPA (Bostanlı Pazarı) “Yok ben pazar sevmem” diyenlerdenseniz burada bekleme yapmayınız.
  • SELWAY OUTLET PARK. Sanırım İzmir ‘in keşfedilmemiş altın madenlerinden biri.
  • KEMERALTI.
  • MANGO OUTLET (Alsancak ve Karşıyaka)
  • DIESEL OUTLET (Söke)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *