Izmir Torbalı Pazarı Hangi Gün?(Doğru cevap)

  • İzmir’in Torbalı ilçesinde hangi semt pazarı hangi gün ve nerede kuruluyor? Tepeköy Mah. Kapalı Pazar Yeri, Perşembe günleri, Tepeköy Mah.

Izmir torbalı semt pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da perşembe günü kurulan semt pazarı Tepeköy İZBAN durağına yakınlığından dolayı İzmir ‘in diğer pek çok bölgesinden müşteri çekiyor. Ulaşım olanaklarının fazla olmasından dolayı her hafta binlerce kişi adeta akın ediyor.

Selçuk’ta pazar hangi gün?

Selçuk ‘ ta neredeyse her gün bir pazar kuruluyor. İlçenin ana pazarı konumunda olan Cumartesi Pazarı ve yıllardır kurulan Çarşamba Pazarına ek olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde de Pazartesi günleri faaliyet gösterecek olan bir pazar kurulmaya başlandı.

Izmir torbalı hayvan pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da hayvan pazarı PERŞEMBE ve PAZAR günleri kurulmaktadır.

Tire pazarı ne zaman?

İşte Ege’nin kekik kokan 8 pazarı: 1) Tire Pazarı: Salı

Izmir Çamdibi pazarı hangi gün?

Özkanlar Yeni Bornova, Evka 4 ve Yeşilova Pazarları Pazartesi, Bornova Merkez, Çamdibi Kapalı, Kandere, Mevlana, Pınarbaşı ve Seyit Şanlı Pazarları ise Cuma günleri hizmet verecek. Bornova Merkez ve Çamdibi Kapalı Pazaryeri, daha önce olduğu gibi Çarşamba günleri de kurulacak.

Izmir Çamdibi pazarı hangi gün kuruluyor?

Çarşamba günleri kurulan Çamdibi kapalı semt pazarı,sadece oraya yakın oturanlar için değil, İzmir ‘in her yerinden gidilip görülmesi gereken bir yer.Satıcıların özellikle kendilerinin ürettikleri sebze-meyve gibi ürünlerin ve ailenin her türlü ihtiyacının karşılanabileceği, yerel-taze ve ucuzluğun,samimiyetin ön planda

You might be interested:  Istanbul Izmir Ne Kadar Benzin Yakar?(Mükemmel cevap)

Izmir Şirinyer sosyete pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Kuşadası pazarı ne zaman?

Salı ve Cuma günleri haftanın 2 günü Sebze ve Meyve Pazarı olarak hizmet verilmektedir.

Kuşadası Davutlar pazarı hangi gün?

Cuma günleri ilçemizde kurulan Kapalı Pazaryeri 15.05.2020 tarihinden itibaren gününde gıda pazarı olarak yerinde kurulacaktır. Pazar günleri İlçemiz Davutlar Mahallesinde kurulan Kapalı Pazaryeri 17.05.2020 tarihinden itibaren gününde Gıda ve Tekstil pazarı olarak yerinde kurulacaktır.

Seferihisar Ürkmez pazarı hangi gün?

Seferihisar ‘ın üretici pazarları Salı günleri Seferihisar Köy Pazarı, Çarşamba günleri Ürkmez Üretici Pazarı, Pazar günleri de Sığacık Kaleiçi Pazarı olarak devam edecek. Seferihisar ‘ın haftalık pazarı ise Cuma günleri Kapalı Pazaryerinde kurulmaya devam edecek.

Izmir Alsancak pazarı hangi gün?

Pazar günleri değişti Konak sınırları içinde cumartesi ve pazar günleri açılan pazarlar ise hafta içine alındı. Buna göre, Cumartesi günü kurulan Levent ve Millet pazarları Salı günü kurulacak. Yine Pazar günü kurulan Alsancak, Yenişehir ve Eşrefpaşa pazarları ise pazartesi günü hizmet verecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *