Izmir West Parka Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • Westpark Nasıl Gidilir? Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli ve Bornova ’dan ücretsiz servis kaldıran Westpark’a gidebilmek için ayrıca İzmir çevre yolundan kolayca ulaş abilirsiniz. Kendinize ait aracınız varsa Çevre yolunda Cengizhan mahallesi ayrımından gidebilirsiniz.

Izmir West Park nasıl gidilir?

Westpark AVM Ulaşım

  1. Özel araç ile çevreyolu üzerinden Cengizhan Mahallesi ayrımına gelerek AVM’ye ulaşabilirsiniz.
  2. Otobüs ile gitmek için 168 Halkapınar-Atatürk Mahallesi, 249 Kemer-Atatürk Mahallesi veya 568 Bornova Metro-Atatürk Mahallesi hatlarını kullanabilirsiniz.

Izmir westpark hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Westpark Outlet yakınından geçiyor: 515, 599, 699.

Konaktan izmir Park’a nasıl gidilir?

Metro ile Üçyol durağına gelip, o noktadan 7-8 dakikalık bir yürüyüşle İzmir Park’a gelebileceğiniz gibi Konak Metro durağından 23,193,224 numaralı otobüs hatlarına, Halkapınar Metro durağından ise 70,80,90 numaralı otobüs hatlarına aktarma yaparak Yağhaneler durağındaki İzmir Park Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Izmir Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Funtastic Aquariums İzmir, haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Son giriş saat 21:30’dur. Yetişkin Bileti Fiyatı: 65 TL. Çocuk Bileti Fiyatı: 45 TL (0 – 36 ay ücretsiz.)

Westpark ne zaman aciliyor?

Tankar Gayrimenkul tarafından 300 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Westpark Outlet AVM 11 mayısta Murat Boz konseriyle açılacak. Westpark AVM Türkiye’nin ikinci Ege’nin en büyük outlet AVM’si olacak.

West Park akvaryum ne kadar?

İzmir’in İlk ve Tek Akvaryumu, Westpark ‘Funtastic Aquariums İzmir’ Giriş Bileti 49 TL Yerine 39.20 TL’den Başlayan Fiyatlarla.

You might be interested:  Izmir Bornova Işkur'a Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

İzmir Park AVM hangi semtte?

İzmir Park, İzmir ‘in kalbinde, Konak/Şirinyer/Hatay yerleşim alanlarının birleşme noktasında, Konak Meydanı’na 1,5 km mesafededir. Özel Araç İle: İzmir Park, Eşrefpaşa Caddesi üzerinde Eski İzmir ve Yeşillik Caddelerinin birleşme noktasındaki Yağhaneler meydanında yer almaktadır.

İzmir Park ne zaman kapanıyor?

İzmir Park müşterilerine, 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İzmir Park AVM kimin?

İZMİRLİ yatırımcı Savranoğlu Group tarafından 60 milyon dolara mal olan ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park, kapılarını 23 Ocak’ta ziyaretçilerine açacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *