Kaya Palazzo Belek Sahibi Kim?(Çözünme)

Kaya Hotels Resort Belek‘teki yeni oteli Kaya Palazzo Golf Resort’un kapılarını misafirlerine açtı. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ve Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Kaya Palazzo markası ve yeni otellerinin hedeflerini anlattı.

Kaya Oteller zinciri kimin?

Burhanettin Kaya Holding A.Ş.

Burhanettin Kaya kimdir?

Dr. Burhanettin Kaya kimdir? 1988 İstanbul Tıp Fakültesi Mezunu 1996 yılında Cumhuriyet Üniversitesinde Psikiyatri Uzmanı oldu. 1996-1998 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi, 1998-2007 tarihleri arasında İnönü Üniversitesinde çalıştı. 2016’da Doçent oldu.

Kaya Holding sahibi Burhanettin Kaya nereli?

Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biri olan Erzurum’da geniş toprakları olan Kaya Ailesi’nin 5 erkek çocuğundan biri Burhanettin Kaya Burhanettin Bey, baba ocağından yıllar önce ayrılmış, Sivas’a yerleşmiş. İnşaat malzemeleri satarak ticaret hayatına atılmış.

Kaya Palazzo Golf Resort ne zaman kuruldu?

Kaya Palazzo Belek, lüksün ve ihtişamın yeni merkezi olarak Temmuz 2013’te Belek ‘te misafirlerine kapılarını açmıştır.

Burak Kaya hangi otellerin sahibi?

Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ve Başkan Yardımcısı Doruk Kaya ‘nın Deniz GYO ile yaptıkları yeni ortaklıkla, Kaya Palazzo Resort&Residences Le Chic Bodrum tatile yeni bir adres kazandırıyor.

Kaya Palazzo Girne sahibi kim?

Aylardır tartışılan otelin sahibi, Kaya Oteller Grubu- Kaya Holding Sahibi Burhanettin Kaya ile görüştük önceki gün… Karaoğlanoğlu’ndaki Zeyko’nun bulunduğu yerde devam eden inşaatı, daha önce patlak veren arazi tartışmalarını ve siyaseti konuştuk.

You might be interested:  Izmir Karabağlar Nereye Bağlı?(Soru)

Burak Kaya kimdir nerelidir?

1970 yılında Ankara’da doğan Burak Kaya, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nin ardından, 1995 yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünü bitirmiştir. Ortaokul yıllarında gitar çalmaya başlayan Burak Kaya, bu dönemde farklı öğretmenlerden gitar ve armoni dersleri almıştır.

Kaya Holding ne iş yapar?

1974 yılında Burhanettin Kaya tarafından kurulan Kaya Holding, bugün 4 şirket ve 3500’ü aşkın profesyonel kadrosuyla inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet göstermektedir. Özellikle turizm ve inşaat sektöründe sadece yerel değil, küresel pazarlara da hizmet vermektedir.

Izmir Kaya Termal Otel kimin?

Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinde biri olan Kaya Holding toplam 7 otel ve 7 bin 500 yatak kapasitesiyle turizm sektöründe hizmet veriyor. Kaya Grubu’nun, İzmir ‘deki ilk yatırımı olan Kaya İzmir Thermal & Convention’ı da bünyesine ekleyerek muhteşem bir tören ile otel açılışını gerçekleştirdi.

Kaya Palazzo Golf Resort kac odali?

120.000 m² alana kurulu tesisin toplam 626 odası bulunuyor.

Kaya Palazzo kaç odalı?

Bu otel 69 odalıdır. Bu otel 2 katlıdır.

Otellerdeki Resort ne demek?

Geniş bir alana konumlandırılmış, hizmet kapasitesi yüksek, en az 4 yıldız ve üzeri standartlara sahip otellere “ resort otel” adını veriyoruz. Ülkemizde oluşmuş yanlış bir yargı ise, bu tarz otellerin deniz kenarında konumlanmış olması.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *