Kuşadası Nazilli Pazarı Hangi Gün?(Çözüm bulundu)

  • Pazarın Adı : Pazartesi Pazarı Pazarın Kurulduğu Gün : Pazartesi Adresi : Cumhuriyet Mahallesi 268 Sokak Üzeri Nazilli

Kuşadası Davutlar pazarı hangi gün?

Cuma günleri ilçemizde kurulan Kapalı Pazaryeri 15.05.2020 tarihinden itibaren gününde gıda pazarı olarak yerinde kurulacaktır. Pazar günleri İlçemiz Davutlar Mahallesinde kurulan Kapalı Pazaryeri 17.05.2020 tarihinden itibaren gününde Gıda ve Tekstil pazarı olarak yerinde kurulacaktır.

Kuşadası giyim pazarı hangi gün?

Salı ve cuma günleri kurulan pazara uğramayı unutmayın sakın. Çarşamba günleri kurulan giysi pazarı ise bambaşka dünya.Kaliteli ve ucuz alışverişin uğrak yeri Çantası,ayakkabısı giysilerin çeşitliliği ağzınızı açık bırakacak.

Nazilli pazarı ne zaman?

Nazilli Manavlar Odası Başkanı Kemal Cansız, Cumartesi günü Turan Mahallesi, Yeni Mahalle, Şirinevler pazar yerlerinin ve Perşembe Pazarı ‘nın hizmet vereceğini bildirdi. Başkan Cansız, “Vatandaşlar yaş sebze, meyve ve fide ihtiyaçlarını temin amacıyla ikametlerine en yakın pazar yerine gidebilecekler.

Aydın bit pazarı nerede?

Efeler ilçesi Yedieylül Mahallesi Fatih Kapalı Pazar Yeri’nde Cumartesi onlarca tezgahın yer aldığı ve vatandaşların ilgi odağı haline gelen Bit Pazarı ‘eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı’ sözünün aksine her hafta yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Kuşadası Soğucak pazarı hangi gün?

Çarşamba günü ve hafta sonları Soğucak -Davutlar kavşağında bulunan pazar yerinde, Cuma günleri ise Soğucak Mahallesi Meydanı’nda kurulan üretici pazarı tüketicilere en taze sebze ve meyveyi aracısız sunuyor.

You might be interested:  Izmir Aquapark Nerede Var?

Kuşadası tekstil pazarı nerede?

Cumhuriyet Mahallesi’nin altı sokağında kurulan pazarda, bini aşkın tezgahta giyim, kozmetik, çanta, lokum ve oyuncak gibi çeşitli eşya ve gıda maddelerinin satışı yapılıyor. Tezgahlardaki ürünlerin etiketlerinde çoğunlukla yabancı dilde açıklamalar da yer alıyor.

Tire pazarı ne zaman?

İşte Ege’nin kekik kokan 8 pazarı: 1) Tire Pazarı: Salı

Selçuk pazarı ne zaman?

Selçuk ‘ta neredeyse her gün bir pazar kuruluyor. İlçenin ana pazarı konumunda olan Cumartesi Pazarı ve yıllardır kurulan Çarşamba Pazarına ek olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde de Pazartesi günleri faaliyet gösterecek olan bir pazar kurulmaya başlandı.

Nazilli Şirinevler pazarı hangi gün?

Nazilli ‘de cumartesi günü Yeni Mahalle, Turan, Şirinevler pazar yeri ve Perşembe pazarı hizmet verecek.

Altınkum pazarı hangi gün?

Normal Şartlarda Her Hafta Pazar Günleri Kurulan Altınkum Mahallesi Semt Pazarı; Pandemi Nedeniyle Verilen ” Hafta Sonu Yasakları ” Sebebi İle Pazartesi Günleri Kurulmaya Başlandı…

Akbük Halk pazarı hangi gün?

Didim Akbük Pazarı Pazar Kuruluş Günleri: Haftanın Cuma Günleri Didim Halkının ve Ziyaretçilerinin pazar İhtiyacını Karşılamak Amacıyla Kurulun Semt Pazarlarından Bir taneside Akbük Pazarıdır. Sebze, Meyve, Züccaciye, Kıyafet, Kuruyemiş,…

Aydın pazarı ne zaman?

Yapılan düzenlemeye göre semt pazarları Pazartesi günü; Ovaeymir, Çeştepe Semt Pazarı, Salı günü; Salı Semt Pazarı, Çarşamba günü; Çarşamba Semt Pazarı, Nevzat Biçer Üretici Pazarı, Perşembe günü; Ata Kapalı Pazar Yeri, Kemer Semt Pazarı, Cuma günü; Fatih Kapalı Pazar Yeri, Umurlu Semt Pazarı, Cumartesi günü; Soğukkuyu

Aydın Bozdoğan pazarı hangi gün?

Bozdoğan ‘a bağlı Çamlıdere Mahallesi’nde pazar günü kurulan pazar, perşembe günü kurulacak, Alamut Mahallesi’nde cumartesi günü kurulan pazar ise cuma günü kurulacak. Bozdoğan ilçe merkezinde kurulan pazar ise salı günü kurulmaya devam edecek.

You might be interested:  Izmir Çarşamba Pazarı Nerede?

Milas semt pazarı hangi gün?

Yapılan düzenlemeye göre ilçemizde kurulan semt pazarları bu hafta sadece Çarşamba ve Perşembe günleri kurulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *