Modanisa Izmir Adresi Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Moda Nisa izmirde nerede?

Modanisa ‘nın 2 bin metrekare büyüklüğü ile modest giyim alanında başka bir örneği olmayan devasa boyuttaki outlet mağazası, Venezia Alışveriş Merkezi’nin Çarşı Pazar bölümünde yer alıyor.

Zeruj Pendik Hangi mağazalar var?

Zeruj Mall Anatolia AVMde hangi markalar var? Zeruj Mall Anatolia AVM mağazaları: Toucheofficial, Modanisa, Moodbasic, Fresh Scarfs, Manuka, Meryem Merve Batu, Aybike, Mavi Limon, Vesna Dizayn, Ayşegül Güneş, Kübra Ceylan, Terzi Dükkanı, Emnora, Merwish Shop, Hoop Store, 2einspiration, Moda Zm, Garzia

Zeruj Port Hangi mağazalar var?

Miss Aysha, Ladureipek, Elin Mısıroğlu, Ayşe Genç, Hilay butik, Kk Desing, Al-Mara Exclusive, Ayşegül Güneş, Meryem Merve Batu, Jorbinol, Fambella, Butik Melike, Ferraceci, MY Mood, Dresslove, Lysa Studio, Kadriye Baştürk, Kevser Sarıoğlu, Garzia, bygülay, Eylül Alyans, Evla Desing, Efşa Moda, ButikkSqr, Aura Desing,

Modanisa satış ortaklığı nedir?

Satış ve pazarlama ortaklığı anlamına gelen affiliate ile bir web site ya da blogunuz varsa internetten para kazanmanız mümkün olabilir. Satış ortaklığına katılan kişi ya da kurumlar, bir referans link ile ziyaretçilerini Modanisa.com’a ulaştırarak belirli oranlarda gelir elde edebilir.

Zeruj Pendik ne zaman açılacak?

Zeruj Pendik AVM Ne Zaman Açılacak sorusu ise 11 Haziran 2021 olarak yanıt buluyor.

Zeruj kim?

Zeruj adıyla bilinen Zehra Özkaymaz, 1980 yılında dünyaya geldi. İki çocuk annesi olan Zeruj, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Kariyerine turizm sektöründe başladıktan sonra sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. Annelerin çocuklarını rahatlıkla bırakabileceği oyun alanlarını da ziyaretçilerine sunuyor.

You might be interested:  Izmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesine Nasıl Gidilir?(Soru)

Zeruj Mall Anatolia ne zaman açılacak?

Dünyanın ikinci kadın temalı AVM’si ‘ Zeruj Mall Anatolia ‘ 11 Haziran’da Pendik’te kapılarını açıyor. 12 bin metrekare kapalı alana sahip 5 kat üzerine kurulu olan yüzde 80’inin kadın girişimcilerin oluşturduğu 50 mağazaya ev sahipliği yapacak AVM, sektöre yeni bir soluk getirirken bölgenin de yeni buluşma noktası

Zeruj Mall kaç mağaza var?

Kadın temalı Alışveriş Merkezi, Zeruj Mall Pendik Anatolia 11 haziran cuma günü açıldı. 12 bin metrekarelik alanda 50 mağazayı bir araya getiren AVM, muhafazakâr giyim severlerin de buluşma noktası. Zeruj Mallda Kiralamalar da TL cinsinden olacak.

Zeruj Port AVM sahibi kimdir?

İstanbul Zeytinburnu’nda gelecek hafta açılışı yapılacak olan Zeruj Port adlı alışveriş merkezi “dünyanın ilk kadın ve muhafazakar AVM ‘si” ve “içinde ezan okunan AVM ” olarak tanıtılıyor. Daha önce Tekstil Port adıyla açılmak istenen AVM binasını satın alan Zehra Özkaymaz, Zeruj Port ‘un sahibi.

Zeruj Port kaç mağaza var?

İçerisinde 126 mağaza barındırması planlanan Zeruj Port AVM’de sadece kadın ve çocuk ürünlerinin yer alacağı, erkek giyimi ve ihtiyacına yönelik hiçbir şey bulunmayacağı belirtilirken, bu özelliği nedeniyle ‘Türkiye’de ve dünyada bir ilk’ olarak niteleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *