Moloz Kim Alır Izmir?

Yeni sistemle evlerde yapılan tadilatlardan sonra ortaya çıkan molozlar bina önlerine, kaldırımlara konulmuyor. Bunun yerine vatandaşlar Bornova Belediyesi’ni arayarak molozlarını bırakmak için randevu alıyor. Daha önceden belirlenen günde vatandaşın binasının önüne bir konteyner bırakılıyor.

Moloz nereye atılır izmir?

mesai saatleri içinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 293 19 99 numaralı “Alo Atık Hattı”na, mesai saatleri dışında ise Hemşehri İletişim Merkezi’nin 445 66 55 ve Merkez 1’in 293 13 14 numaralı telefonlarına bildirilmesini istedi.

Moloz nereye atılır?

Molozların, belediyelerin çöp konteynerlerine veya çevreye rastgele atılması yasaktır. Moloz atımı işin uzmanı tarafından toplanıp, moloz döküm sahalarına dökülmesi gerekir.

Molozları kim alır?

Tek başına çok büyük işler yapma kapasitesine sahip olan İBB, tadilat ve inşaat nedeniyle ortaya çıkan moloz atıklarının bertaraf edilmesi için de “ibb moloz hattı” hizmetini devreye almıştır. Belediyeler genel olarak bu işi özel olarak yetkilendirdikleri firmalara, yani taşeron firmalara yüklemektedirler.

Moloz kaç para?

sabit kalması koşulu ile resimde de görüldüğü üzere küçük boy moloz çuvalının adet döküm ücreti 3 TLve 4 TL arasında değişmektedir. Büyük Moloz Çuvalı Döküm Ücreti? Büyük moloz çuvalı olması durumunda ise yani un çuvalı diye tabir edilen büyük çuvalların da adet döküm ücreti 4 TL ve 5 TL olarak değişmektedir.

Ankara Moloz nereye atılır?

Moloz Atımı Ankara Büyükşehir Belediyesi, hizmeti aracılığı ile her türlü inşaat molozu bertarafı konusunda kesintisiz hizmet vermektedir. Belediyenin sağlamış olduğu bu hizmet her türlü alçı, beton, fayans, duvar, şap kırım, mermer, tezgah molozlarını kapsamaktadır.

You might be interested:  Adana Izmir Arası Hangi Şehirler Var?(Çözünme)

Hafriyat nereye dökülür?

Hafriyat toprağı ile inşaat/yıkıntı atıklarının, üretici ve taşıyanları tarafından belediyelerin veya mahallin en büyük mülki amirinin gösterdiği ve izin verdiği geri kazanım ve depolama tesisleri dışında denizlere, göllere, akarsulara veya herhangi bir yere dökülmesi ve dolgu yapılması yasaktır.

Moloz nereye atılır istanbul?

İstanbul ‘da moloz atımı genel olarak yerel belediyeler veya İBB – İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yetkilendirdiği moloz atımı firmaları tarafından yapılmaktadır.

Moloz atmak yasak mı?

Molozların, belediyeler tarafından temin edilen çöğ konteynerlerine atılması yasaktır. Moloz atımı, işinde uzman kişiler tarafından özel yöntemle yapılmalıdır. Bütçeyi sarsacak şekilde ceza ödemek istemeyenler, çöpe moloz atmak yerine Alo moloz hattı desteği alırsa akıllıca bir iş yapmış olur.

Moloz nereye atılır Antalya?

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI – MOLOZ VE ATIK EŞYA HATTI | Belediyeler | Muratpaşa Antalya, 444 8 007 Bulurum.com.

Belediyeler moloz alıyor mu?

Kimi belediye başkanlıkları moloz yığınlarını almakta ve moloz döküm sahaları bulunmakta olmasına karşılık çoğu belediye başkanlığının da bu hizmeti bulunmamaktadır.

Alo moloz hattı nedir?

Evinde ve işyerinde küçük çaplı tadilat yapan vatandaşlarımızın molozları konteyner ile toplanmaktadır. Vatandaşlarımız, konu hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0332 205 4646 nolu “ Alo Moloz Hattı ” nı arayabilirler.

Moloz nereye atılır Bursa?

OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI – MOLOZ HATTI | Belediyeler | Osmangazi Bursa, 0224 270 70 00 Bulurum.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *